Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi baja a Tv-nek? Fél éve...

Mi baja a Tv-nek? Fél éve vettünk egy plazma tv-t, és minden egyes kikapcsolás után, visszakapcsol magától, kb fél óra múlva. Nem teljesen kapcsol be csak kattanás aztán villan egyet a kép majd kikapcsol. Másnál van ez igy? Érintkezéséval lehet baj?

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 11:32
 1/7 anonim válasza:
Nekünk kb. 5éve ugyanezt csinálja a tv-nk, elvittünk már vagy százféle szerelőhöz,de nem tudták megcsinálni,így marad az áramból való kihúzás esténként.
2010. jún. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ó hát akkor mi is ezt tesszük majd.

Köszönöm:)

2010. jún. 29. 12:37
 3/7 bp1985 ***** válasza:
Ha fél éves, akkor garis. Vidd vissza, megcsinálják.
2010. jún. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen még csak fél éves,jótállásos.Megnézetem,ha meg nem tudnak vele mit kezdeni akkor ennyi.Sajnos. :(

Vagy követem az első válaszolót és akkor élek egy önműködő tv-vel:))))

köszi a válaszokat

2010. jún. 30. 10:43
 5/7 bp1985 ***** válasza:
Ha garanciális, kötelességük megcsinálni, nem úgy megy, hogy vagy megcsinálja, vagy nem. Ha nem csinálják meg, visszaviszed még1x, jegyzőkönyvezteted, hogy 1x már csinálták, és nem lett jó, aztán szépen mész a fogyvédelemhez hibás teljesítés miatt. Akkor hidd el, meg fogják csinálni.
2010. jún. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Első válaszoló vagyok: Nagyon jó lenne ha így működne ez mindenhol:) De azért szurkolok,hogy a kedves kérdezőnek sikerüljön megcsináltatni.
2010. jún. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2010. júl. 3. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!