Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés

Magnat LZR 949BT Titanium Bluetooth fülhallgató'' Van valakinek esetleg tapasztalata erről a fülhallgatóról? Amit mellékeltek hozzá szöveget nagyon szép, de kiváncsi lennék mennyi igaz belőle.

Keress kérdéseket hasonló témákban: bluetooth, fülhallgató

jan. 11. 14:37  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van egy új agyba dugós fülhallgatóm és amikor bedugom a fülembe akkor jól szól de 5 másodperc múlva szép lassan a bal oldalon nagyobb hang lesz és kattan is egyet. Kicseréltem a...
Szép hangzású, jó basszussal rendelkező fülhallgatót keresek. Mit ajánlotok? Eddig ezt használtam. Tökéletes hangzása volt.
Szegeden hol tudok szép, lányos, minőségi fülhallgatót venni, ha nem szánok rá tízezreket?
Szerintetek Sennheiser CX300 II fülhallgató vagy SONY MDR-EX50LP? Szeretem a basszust és a szép magast
Melyik fülhallgatónak van nagyon szép, tiszta hangzása?
8-12 ezer forint között milyen Sennheiser fülhallgatót tudnátok ajánlani, amiben erős, tiszta mélyek és szép magas hangok vannak?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!