Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Elvesztettem az usb kábelét a...

Elvesztettem az usb kábelét a fényképezőgépemnek, de kéne ma használnom, nem tud senki kölcsön adni, nincs rá valami megoldás?

Figyelt kérdés
van egy kábel, aminek az egyik fele a fényképezőbe kell rakni, a másik fele 2-é ágazó de azt nem tudom hova lehetne csatlakoztatni?
2010. jún. 29. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nem kérdés, hanem kérdés az olvasó felé!
2010. jún. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valaki biztos tud kölcsön adni.


De, van rá más megoldás. Memóriakártya-olvasónak hívják. Ha laptopod van, nagyon valószínű, hogy van benne.


Az a másik kábel arra való, hogy a fényképezőgpet össze tudd kötni a televízióval.

2010. jún. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem úgy értettem, h itt valaki tudna kölcsön adni, hanem a környezetemben kérdeztem, és mindenkinek más típusú van, kártyaolvasóm nincs....és ezek szerint csak az új usb segíthet, igaz?
2010. jún. 29. 14:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha laptopod van, azokon általában van kártyaolvasó. De ha bemész pld a tescóba, 990ért adják. Vagy ha szerencséd van, akkor a fényképezőn mikro usb csatlakozó van, azt is könnyű venni. De ha valami speciális, akkor gáz. Ja és az a kétfelé ágazó valóban tévéhez a kép és hangkimenet
2010. jún. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi:) megyek tescozni:(
2010. jún. 29. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!