Szasa86 kérdése:

Van egy samsung vp-D381 es kamerám ezt szeretném a laptopra csatlakoztatni usb kábellel de nem ismeri fel. Kazetttás és a kazettákat szeretném dvd re írni. Milyen program kell hogy csatlakoztatni tudjam a kamerát a laptoppal?

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:

1. A VP-D381 modellen nincs USB csatlakozó.

Ha a tiéden van, akkor az egy VP-D381i készülék. Ebben az esetben jár hozzá egy CD. A telepítés után lehetőséged lesz kizárólag fotókat átvinni a kameráról a számítógépbe abban az esetben ha van a kamerába helyezve memóriakártya (max 2 gigás SD vagy MMC). Könnyen észreveszed ha nincs, kiírja hogy NO MEMORY CARD!

2. A videókat csak az IEE1394 (firewire) porton tudod a gépre vinni. Ez tömörítetlen videót jelent (jó nagy fájlokat). A hozzá való progi szintén a CD-n van. Általában a Pinnacle studiót adják hozzá, de ha nem akkor töltsd le: [link]

2010. jún. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Van egy nagyon jó hírem-ha ez bejön!Ugyanezzel a problémával voltam több szerelőnél,mindenki le akart venni pénzzel,vagy buta volt hozzá.Nekem Panasonic NVGS 15 kamerám van,Vista Windows laptop,sima USB kábel.Nem fogadta el sehogysem,de ekkor jött a MEGLEPETÉS:behelyeztem egy sima DVD-t,amin már volt egy mappa,kidobott csomóféle lehetőséget,és azt is:TRANSFER VIDEOS.Rákattintottam,megjelent a Roxio felvevő,CD-k,DVD-k importálása,stb.Majd kattintasz a Videokra,kiválasztod,mit szeretnél,innentől már egyszerű.Fontos:a kamera web kamerára legyen beállítva,SP-re,lehetőleg VCR 1-re,12 vagy 16 bit audion ST 1-re...Erre magamtól jöttem rá,pedig nő vagyok,a szerelők között vajmi kevés a rendes;ki kell fogni!Örülök,ha segíthettem!
2011. jan. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!