Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 4ks film nézhetetlenül szaggat...

4ks film nézhetetlenül szaggat a tvmen, külső vinyóról usb kábellel próbáltam lejátszani de befagy a kép és a hang is. Esetleg erre megoldás? (nem akarnék új tvt venni)

Figyelt kérdés

Tvm: [link]

Vinyó: [link]



2019. jan. 22. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor olvasok hasonló problémákat, de nem kell új TV-t venned. Egyszerűen el kell felejteni azt, hogy a nagyméretű filmeket lejátssza a TV. Én ezt úgy oldottam meg, hogy a TV után pár héttel vettem egy normális médialejátszót (Egreat A5). Ez még csak nem is csúcsmodell, de mindent visz 95%-ban akadásmentesen, hálózatról! A minden alatt a 4K-s vagy a 3D filmeket is értem, mindegy milyen modern hangzással. Ráadásul sok winchester befogadására tervezik az effajta lejátszókat.


Biztos akad valami spéci TV, ami bírja ezt, de hosszútávon szerintem ez a legjobb megoldás.

2019. jan. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valszeg lassú a HDD írási/olvasási sebessége, a film bitrátájához képest.
2019. jan. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Egyszerűen el kell felejteni azt, hogy a nagyméretű filmeket lejátssza a TV."

Miért? Nekem is Samu van, az 50 gigás 4k filmet simán viszi.

Kérdező, más lehet a probléma. Kábel, átviteli sebesség, esetleg külső tápos hdd kell.

2019. jan. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3. Válaszolónak: külső tápos a hdd.
2019. jan. 23. 09:59
 5/6 A kérdező kommentje:
2. Válaszolónak: 5gbit/s az átviteli sebesség és olyat ami többel rendelkezik nem találtam.(lehet rossz helyen kerestem)
2019. jan. 23. 10:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem létezik olyan lassú HDD, ami ne lenne bőven elegendő.

És igen, egy médialejátszó erre a megoldás. Én ezzel kapcsolatban itt érdeklődnék:

[link]

Írd le az elvárásaidat és a rászánható összeget, hozzáértő emberektől fogsz tanácsokat, tippeket kapni.

2019. jan. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!