Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Dvd lejátszómat van e értelme...

Dvd lejátszómat van e értelme meghirdetnem alkatrésznek vagy javításra? Kell valakinek egyáltalán alkatrésznek ilyen lejátszó?

Figyelt kérdés

2019. jan. 27. 10:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Nincs.
2019. jan. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%

Még szakmabeliként sem vennék olyat, ami nem működik, mert lehet hibás akár a lézerfej vagy más pótolhatatlan dolog és akkor még magamnak sem tudom gazdaságosan megjavítani.

Hiába tudom, hogy tápegység jól javítható, szíjak cserélhetők, fejtisztítás semmiség.

De ha nem működik, akkor vaktában semmit nem tudsz.

Arról nem beszélve, hogy én semmire nem tudnám használni.

2019. jan. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szakmabeliként ? Mivel foglalkozol ? Mire célzol mert nem értettem ezt.
2019. jan. 27. 11:08
 4/11 anonim válasza:
66%
Ingyen elvihetőnek szokták, mert akkor legalább nincs gond a szeméttel.
2019. jan. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%

Arra céloztam, hogy régebben munkahelyen, később saját szervizben is foglalkoztam szórakoztatóelektronikával, bár a DVD-korszakban már igyekeztem kerülni ezeket, leállítottam a VHS-szervizt is, TV-javításra szűkítettem a tevékenységet.

Néhány évtized alatt ugyanis meg lehet unni kisebb hulladékokkal való tökölést, ami már nem is gazdaságos ráadásul.

Úgyhogy én például alkatrészként sem tudnám hasznosítani.

2019. jan. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
olyan baja van,hogy nem nyílik nem jön ki a lemez mikor benyomod az open gombot. Megéri szerinted megcsináltatni és majd eladni ?
2019. jan. 27. 12:13
 7/11 A kérdező kommentje:
magyarul a szája a dvd lejátszónak
2019. jan. 27. 12:13
 8/11 anonim ***** válasza:
50%

Ezt már leírtam egyszer:

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__szorak..

Gondolom, te kérdésed volt ez is, a szóhasználatból ítélve.

Ez úgy lenne jó, ha magad ki tudnád cserélni a szíjat, persze az egyébként sem biztos, lehet más baja is.

Előbb javítani, utána eladni, nincs értelme szerintem.

MediaMarktban 10 ezer körül láttam a legolcsóbb lejátszót.

12 ezer körül már HDMI-kimenetes is volt, amikor tavaly nyáron néztem.

2019. jan. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem tagadom azt,hogy én voltam a másik kérdező. Nem tudtam az első kérdésem után mit csináljak ,hogy őszinte legyek. A te válaszod egyértelmű volt . Eladnám a lejátszót ,de így,hogy nem jó megjavítás után sem akarom az árát a javításnak visszakapni úgy,hogy megveszi valaki. Persze az nem 100%,hogy nincs más baj csak annyit tudok,hogy nem bírom berakni a dvd filmet mert nem jön ki a meghajtója vagy minek nevezik ezt magyarul a szája.
2019. jan. 27. 13:20
 10/11 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ezzel a lejátszóval ,hogy ha megjavíttatom és el akarom utána adni akkor ezzel már csak bukhatok pénzügyileg az a lényeg nem ? Jól értelmezem a helyzetemet.
2019. jan. 27. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!