World of warcraft eleg ha megveszem a battle for azerothot?

Figyelt kérdés

2019. jan. 28. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen + a havi díja.
2019. jan. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%

Nem.

Meg kell venned a Battlechest-et (4000-5000 Ft) is az tartalmazza a korábbi részeket, azok kellenek hogy játszani tudjál.

2019. jan. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Miert kell hoza havidij?
2019. jan. 28. 21:21
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert a World of warcraft egy havidíjas játék.

Mindig is az volt.

2019. jan. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tört szerverhez semmit sem kell megvenni, de ahhoz, hogy eredeti szerveren játszhass, kell a havidíj is. Alapból van pár óra free trial, talán 1 hét, ha az origi szervert ki akarod próbálni.
2019. jan. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kettes vagyok ismét.

Szóval ha eredetin szeretnél játszani először is az eu.battle.net oldalon létre kell hoznod egy felhasználói fiókot. Miután ez kész belépsz oda és letöltöd a battle.net appot a számítógépre. Ha az is megvan akkor fiókodban elindítod a játéknak a letöltését. Ez attól függően milyen gyors a neted eltart majd egy ideig, mert elég nagy terjedelmű már. Miután letöltötte a játékot ismét belépsz a fiókodba, megnyitod a World of Warcraft panelt és ott azt hiszem az Add Game Key (vagy mi, már nem tudom) beírod azt a hosszú kódsorozatot ami a WoW BattleChest-jében van benne, majd ugyanígy beírod a BfA dobozában kapott kódot is. Kivéve ha a Blizzard oldaláról veszed meg a játékot ( [link] akkor nem kell kódokkal bajlódni, mert digitálisan hozzáadja a játékot a fiókodhoz.

Miután ezek megvannak belépsz az appba és már játszhatsz is mert a BattleChest vagy amit linkeltem Complete Collection tartalmaz 30 nap játékidőt. Viszont ha az lejár - vagy még előtte - elő tudsz fizetni digitálisan 1 hónapra (12.99 euró/hónap) vagy 3 hónapra (11.99 €/hónap) vagy 6 hónapra (10.99 €/hónap) időtartamra, vagy vehetsz 2 hónapos GameCardot (kb. 9000 Ft) üzletben.

Egyébként ha nincs előfizetésed akkor is tudsz játszani, de akkor csak 20-as szintig tudsz fejlődni és bizonyos funkciók (postaláda, chat) nem működnek majd.

Na most hirtelen ez ami eszembe jutott.


Ha viszont tört/privát szerveren akarsz játszani akkor a szerver üzemeltetőjével kell beszélned.

2019. jan. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Előző


Miérr kéne az üzemeltetővel beszélnie?

2019. jan. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt csak azért írtam mert tört szervereken legtöbbször nem az a verzió/kiegészítő van mint eredetin. Ezért ha törtön akarna játszani akkor feleslegesen veszi meg a BfA-t ha ott még csak pl. Warlords fut. Meg ugye ott át kell írni a Realmlist fájlt is.
2019. jan. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy üzemeltetőnek kisebb dolga is nagyobb mint hogy egyenként foglalkozzon a felhasználóival ilyen evidens kérdésekben. A tört szerverek oldalán le van írva hogy milyen verzión van a szerver, sokszor még link is van olyan verziójú klienshez, meg fel van tüntetve a realmlist, ahol szinte a legtöbb helyen leírják hogy hogy kéne átírni. Ehhez nincs szűkség a szerver üzemeltetőjére.
2019. jan. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!