Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mitől lehet, hogy a monitorom...

Mitől lehet, hogy a monitorom egyszer csak fogja magát és kiírja, hogy no signal és kikapcsol? Már kb 3 napja ezt teszi. Mielőtt elkezdte volna ezt, valami kattant a gépben.

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
99% h a kábel csúszogat ki, rögzítsd rendesen a monitorba (vagy a gépbe)
2010. jún. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%
No Signal? Hát ez egyszerű= NINCS FOGKRÉM!!!
2010. jún. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A monitor nem tud mit csinálni ha nem kap jelet. A videokártya lehet a ludas.
2010. jún. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

lehet hogy kinyiffantak a csúcs-egyenirányító kondik a monitor tápjában.


én fogtam az egészet, és beforrasztottam az alkatrészboltban vásárolt azonos kapacitásúakat, és most jobb mint újkorában!

2010. jún. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A jelzés alapján NEM a monitorral van a gond!Nem kap jelet a géptől, tehát vagy kábel(csatlakozó), vagy videokártya hiba lehet. Ha "kattan is a gépben", akkor a gép kapcsol le, vagy újraindul. Szakember kellene hozzá.
2010. jún. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A videoprocesszor akkor is kikapcsolhat időnként ha rossz a hűtése ha ventillátoros meg kell nézni megy e.
2010. jún. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!