Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Csak a pálcika alakú E-cigi...

Csak a pálcika alakú E-cigi tud felrobbani, amibe patront kell cserélni, vagy bármelyik fel tud robbani?

Figyelt kérdés
Nekem egy swag vapresso készülékem van, Sanyo 3,7V-os aksival. De az interneten már találkoztam sok olyan cikkel, köztük videóval is, amikor az ember szájába felrobban a készülék, és már én is el kezdtem félni tőle. Igaz, tudom telefon aksi is fel tud robbani, de én akkor is elképzelhetetlennek tarzom, mivel sokszor ugy szedtem le a samsung telomat is a töltőről, hogy még a kijelzője is tűz forró volt, nemhogy az aksi, és sose robbant fel nekem. :d
2019. febr. 5. 10:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Lényegtelen dolog, legtöbbször csak a mechanikus modokban nagyobb a rizikó, mivel azalatt nem dolgozik elektronika, hanem maga a tank veszi ki az erőforrást az akkuból, tehát semminemű elektronikai védelem nincs.


Megközelítőleg annyi valószínűsége van, mintha a mobilod felrobbanna.


Amit viszont érdemes betartani: töltés közben ne használd, illetve ha kivehető akkus a modod, akkor külső töltővel töltsd, amelyik modba több, mint 1 akku megy, azokat meg szigorúan külső töltővel ajánlott tölteni.

2019. febr. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!