Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tudnátok valamilyen konfigurác...

Tudnátok valamilyen konfigurációt ajánlani asztali géphez, ami Photoshophoz jó? 250 ezerben gondolkodok.

Figyelt kérdés

Sajnos most csak egy laptopom van, 6 GB RAM-mal eléggé döcögős. A 8 GB alap, az 1 TB memória is, viszont nem tudom, hogy milyen processzor lenne jó hozzá, milyen hűtő, milyen videókártya. Olcsóbb gépház, CD/DVD lejátszó szerintem nem gond. Monitornak egy LG 24MP59G-P-t néztem, ezen felül kb. 200 ezret szánnék a gépre maximum.


Tudom, talán butaság itt kérdezni, el kellene menni egy szakemberhez, és biztos elmondja, hogy mik jöhetnek szóba és mennyiért. De nyár végéig kell gyűjtenem rá, szóval addig ez nem aktuális.


2019. febr. 6. 22:14
 1/3 repulo ***** válasza:

Nyár végéig bármi megtörténhet, akár még az árakkal is.

Az új intel 8. generációs procik ára nyártól decemberig +70 %, most csak 20-30 %-kal több.

Addig változhat a videokártyák és a memóriák ára is, úgyhogy ráérsz még agyalni.

2019. febr. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nyilván semmiből sem a legdrágábbat akarom megvenni :P
2019. febr. 6. 23:43
 3/3 repulo ***** válasza:
Én csak arra gondoltam, hogy a most 200.000 forintból összerakott gép nyár végre pont ugyanúgy kerülhet 120.000-be, mint 280.000-be is, ki lát a jövőbe.
2019. febr. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!