Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » LG SMART TV hangkésés! Miért?

LG SMART TV hangkésés! Miért?

Figyelt kérdés
Adott egy LG SMART TV ugye ezeken már csak optikai meg hdmi audio kimenet van és nekem van egy hifim amit hozzá akartam kötni a tv hez de a hifin csak arc bemenet van és vettem a tv hez egy ilyen digital analog convertert ugye a tv ből kijön az optikai kábel bele a converterbe és a converterből megy egy rca kábel a hifibe müködik a hang csak a hifn késik. Az lehet baj hogy a converterhez adott márkátlan "szar" minőségű optikai kábelt használom lehet az a tettes vagy az rca mert az rca is nagyon régi!? Mielőtt mondanátok hogy a tv állitsam be a hangot próbáltam ott volt az a csuszka huzogattam nem lett jo mindenhogy késett. Kérlek segitsetek. Köszi. 🙂
2019. febr. 7. 14:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mi a tévé típusa?
2019. febr. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ne röhögtesd ki magad, az optikai, illetve RCA-kábelen is fénysebességgel halad a jel, azt neked igen nehéz lenne fülre megkülönböztetni.

Digitális késleltetés lehetséges, erre szokott lenni beállítás a TV menüjében, ahol időzítés állítható, vagy a komolyabb AV-erősítők is tudnak ilyet.

2019. febr. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A tv pontos típusa : lg 32lj610v
2019. febr. 7. 16:54
 4/13 A kérdező kommentje:
Nagyon látható a hangkésés ha film is megy. Meg van olyan lehetőség hogy a tvn is szóljon meg az optikai kimeneten is a hang és ott nagyon észre lehet venni hogy kb 2 másodperces késés van. A tvn előbb hallom a hangot mint a hifin. És amugy mint mondtam a beállításokat néztem és nem sikerült uttána olvastam egy csomó helyen de nem találtam róla semmit.
2019. febr. 7. 16:58
 5/13 repulo ***** válasza:
A HDMI 1. ARC-s a tévén, mit sz.rakszol oda vissza konverzióval?
2019. febr. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"de a hifin csak arc bemenet van"

Meg a tévén is.

2019. febr. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A hifin csak analog arc bemenet van a tvn meg optikai és hdmi a hifin nincs se optikai se hdmi
2019. febr. 8. 13:25
 8/13 repulo ***** válasza:
Az ARC nem egyenlő az RCA-val.🤣
2019. febr. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
HDMI ARC nem analóg, más ARC meg nincs.
2019. febr. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Bocs srácok összekeveredtem már nagyon a hifin csak RCA van más bemenet nincs
2019. febr. 9. 00:33
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!