Mekkora doboz kellene egy 16,5cm-es hangszóróhoz?

Figyelt kérdés
vw Bora-ba kicseréltem a hangszórókat és amik bennevoltak azokból szeretnék egy hordozható hangfalat csinálni. De én nem igazán találtam a hangszóróról adatokat. Ez a száma: 1j0 035 411G. Annyit tudok hogy 16,5-es hangszoro es olyan 50rms. 2 ilyen hangszoro lenne egy dobozba. Vagy hogy kellene megcsinalnom?

2019. febr. 7. 21:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt kiszámolni a t/s paraméterek ismeretével lehetne. Ezek Philips mélyközép hangszórók, alap esetben azt kéne megnézni, kb mennyi az ajtópanel mögötti térfogat és kb akkora dobozban szólna jól 1 db, 2-höz már tényleg kellenének a paraméterek. Kb csinálsz egy 8-10l körüli ládát és annyi, ezek egyébként is csak mélyközép sugárzók.
2019. febr. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!