Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Garancia kérdés fényképezővel...

Garancia kérdés fényképezővel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Vásároltunk egy fényképezőgépet (Kodak)és azok a vonalak amiknek egyenesnek kellene lenni görbék pl:ajtófélfa, szekrény stb.Be is vették javításra 29 nap múlva tegnap kaptam vissza elvileg javították de a boltban nem tudták megmondani mi baja volt mert a papíron nem magyarul volt, de azt mondták valamit javítottak rajta tehát igazam volt hogy a gép hibás.Tegnap hazahoztam és semmi változás a falak ugyan olyanok.Mit tegyek most?Szeretném egy teljesen más gépet már elegem van a javításokból meg ebből a márkából is!!!Van jogom kérni másik gépet?
2010. júl. 1. 06:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Vásárláskor 3 napon belül lehet elállni, vagy cserét kérni.

Ezen túlmenően 3 javítás után kérhetsz cserét, de ha nincs ugyanolyan, nem vagy köteles elfogadni más típust, pénzvisszafizetést kérhetsz.

Sajnos amíg nem javították 3 alkalommal, addíg el kell fogadnod a helyzetet.

A javítás ideje. Sajnos csak ajánlásértékű a javítás időtertamára vonatkozó előírás, mely alapján törekedni kell a javításra a megadott időn belül. Ez azt jelenti, hogy bármire hivatkozva akár hónapokig is távol lehet a termék.


Summa: azonnal reklamálj ismét, kérj cserekészüléket, bár ennek kicsi az esélye hogy kapsz. Minél hamarabb visszakerül, annál hamarabb születik megoldás.

2010. júl. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszodat.Úgy látom elég jól belelátsz ebbe a kérdésbe, nagyon tájékozott vagy.Eléggé el vagyok keseredve hiszen azért vettük a gépet mert kismama vagyok és legyen rólam is meg a kisbabáról is kép, de sajnos eléggé úgy tűnik hogy a baba érkezésére nem is lesz készen a gép.:((
2010. júl. 1. 07:24
 3/9 anonim ***** válasza:
jó lenne, ha linkelnél egy képet, mert nagylátószögben(ha nem zoomolsz) torzul a képed!
2010. júl. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Valamiért nem sikerül belinkelni.Próbáltam hogy belehúzom a kommentbe meg úgy is hogy másolás de nincs beillesztés.Hogy csináljam?
2010. júl. 1. 08:06
 5/9 anonim ***** válasza:

Küldd email-ben, felteszem.


erniefromh(kukac)gmail(pont)com


A zárójeles részbe a megfelelő jeleket rakd, csak azért nem írom ki, mert nem szeretném ha spamok öntenék el a címem.

2010. júl. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szia

Most mennem kell de még ma mindenképpen elküldöm.Nagyon szépen köszönöm hogy megnézed nekem.

2010. júl. 1. 08:46
 7/9 A kérdező kommentje:

Szia

Küldtem képet az email címedre majd nézd meg.Köszi.

2010. júl. 1. 11:58
 8/9 A kérdező kommentje:
Azóta volt itt a barátnőm elhozta a gépüket az övéké más márkájú és még a tudása kicsit gyengébb ha jól tudom és az ő képein nem görbe semmi minden tökéletes.Az enyémen meg szerintem csupa görbe minden.:(
2010. júl. 1. 12:00
 9/9 anonim ***** válasza:

A kép:


[link]

2010. júl. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!