Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A rajztábla is elkopik vagy...

A rajztábla is elkopik vagy csak a toll hegye?

Figyelt kérdés

Ha igen mit lehet csinálni hogy ne kopjon el túl gyorsan a rajztábla mert nekem 60 euró nem olcsó. Wacom one by wacom M


Mire figeljek oda valami tanáccsal még szolgáljatok pls.


2019. febr. 9. 00:53
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Előbb elromlik mintsem el tudna kopni. Ami meg el tud romlani, az el is romlik egyszer. Vigyázni tudsz rá maximum, meg úgy hogy minél kevesebbet használod. De akkor meg nem sok értelme van, hogy megvetted.
2019. febr. 9. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát lehetőleg ne nyomd rá a tollat úgy, mintha papíron firkálnál, kisebb érintést is érzékel. Mármimt nyomásérzékelés oké, vastagabb vonalhoz nyilván nyomod, de érted. :) Ha olyan erővel húzod a vonalat, hogy a papír kiszakadna, az nem feltétlen jó.


Amúgy én egy dolgot tapasztaltam. Ha kopik a hegy, akkor cseréld, mert ha a széle lekopott, akkor az a támasztó vagy hogy mondjam, ami olyan mint a rotring hegye, tudja karcolni sajnos a táblát, nálam legalábbis. Középen még simán lehet elég hosszú a hegye, és csak az oldala kopott csak (ugye tollként fogod kicsit oldalasan, nem botként függőlegesen), szóval inkább erre érdemes figyelni, ha azt nézed, mikor kell cserélni.

Mondjuk én használom már egy pár éve, nekem egy régebbi modell van, és azért nem sikerült szétkarcolni. Ha vigyázol rá, akkor nagy baj nem lehet.

2019. febr. 9. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

"Wacom one by wacom M

Mire figeljek oda"

Arra, hogy magyarul írj, amikor itt kérdezel, mert ez egy magyar nyelvű oldal.

2019. febr. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!