Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tudok valahol "mini kazettás...

Tudok valahol "mini kazettás magnót" venni?

Figyelt kérdés
Nem tudom pontosan mi ennek a neve (talán magnetofon) egy akkora kis magnót szeretnék, ami éppen akkora hogy "belefér" egy kazetta. Régebben volt egy ilyenem, de sajnos tönkre ment. Használtat nem szeretnék. Neten sehol sem találtam, talán azért mert a nevét sem tudom. A válaszokat előre is köszi! :)
2019. febr. 11. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyet már biztos nem gyártanak. Magnót még talán kapsz, de az nem olyan pici, hanem rendes nagy méretű.
2019. febr. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2019. febr. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Walkman még létezik. Van újonnan digitális is.
2019. febr. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Hirtelen én is arra a minikazettára gondoltam, ami egyes üzenetrögzítőkben volt. Nekem is van egy a lomtárban, kazettával együtt.

De te a standard kompakt kazettáról beszélsz:

[link]

Meg erről:

[link]

2019. febr. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Előbb kihagytam, hogy üzenetrögzítőkben és diktafonokban is volt ilyen apró kazetta.
2019. febr. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 repulo ***** válasza:

[link]

[link]

Mondjuk ugyanazt árulja mind a kettő.

2019. febr. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Használtat nem szeretnék."

Miért nem? Sokkal környezetkímélőbb, mint újat venni. Pláne elektronikai cuccoknál. Attól, hogy valami használt, még nem rossz.

2019. febr. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Sokat segítettetek!
2019. febr. 14. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!