Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés
CakcYBlacK nevű felhasználó kérdése:

Ugyebár PS Plus-hoz járnak havi játékok, a jelenlegi azaz 2019. februári játékok: For Honor, Hitman Season 1, Gunhouse (Cross-Buy), Rogue Aces (Cross-Buy). A probléma az, hogy én csak a Rogue Aces-t látom egyedül a Store-ban. Ennek mi lehet az oka?

Keress kérdéseket hasonló témákban: PlayStation 4, playstation plus

febr. 12. 19:11  Privát üzenet  

A válasz
irj a magyar supportnak

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont febr. 13. 02:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mennyi pénz oldaná meg a jelenlegi anyagi problémáidat?
Rendeltem aliexpress-en egy dolgot és most azt írja ki a jelenlegi állapotánál hogy "Shipment cancelled". Most aggódnom kéne?
Tudtok ajánlani szakembert, aki párkapcsolati problémákat regressziós hipnózissal old meg, megkeresvén a múltban a jelenlegi probléma okát?
Az probléma, ha a gépembe vennék a mostani mellé egy ramot (4 gb), de ez eltérne a jelenlegi ram késleltetésétől (CL) És más márka lenne? Ezen lenne hűtőborda a másikon nem.
Renaul lagunám van, a navigáció nem azt a helyet jelöli ki ahol vagyok mindig csak győr a jelenlegi helyzet mi lehet a probléma?
Azt irja a ROM manager hogy jelenlegi recovery:TWRP és utána hozzá érek hogy reboot to recovery és nem hozza be a TWRP t mit tegyek?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!