AZ UPC MediaCardban van nyomkövető?

Figyelt kérdés
Mielőtt bárki is rosszra gondolna: Otthon UPC előfizetésünk van, MediaCard van mindegyik tévénkben. A kollégiumban, ahol lakok az egyetem miatt, szintén UPC van, de csak az alapcsomag. Viszont szeretném nézni ugyanazokat a csatornákat, mint eddig, ezért szeretném az én szobámban lévő MediaCardot bevinni a koliba. Lehetséges ez? Észreveszik, hogy nem a telepített helyen működik a dekóder kártya?

2019. febr. 15. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha TV-be teszed a kártyát, TV-k eleve képtelenek visszirányú adásra. Olyat csak a UPC set top box tud, az interaktív szolgáltatások igénybevételéhez szükséges a visszirányú kommunikáció.

Azt viszont nem tudom, hogy egyik TV-ből a másikba szabadon cserélhető a MédiaCard, vagy társítódik hozzá hardveresen, vagy csak újra kell telepíteni, programozni.

Van viszont egy UPC körzeti azonosító is, amit programozásnál meg kell adni. Legalábbis a set top boxoknál biztosan.

MediaCard-ot egyszer telepítettem, ott is voltak valami adatok, de már nem emlékszem pontosan.

2019. febr. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Észreveszik, hogy nem a telepített helyen működik a dekóder kártya?"

Alapvetően a kutyát sem érdekli hogy használod-e vagy sem, se az hogy otthon vagy máshol.

Ha a tévé kezeli, akkor fog működni, egyéb esetben nem.

A régió kód településenként változó, de ez csak az automatikus hangolás miatt érdekes, mert nem mindenhol azonos a frekvencia és csatorna kiosztás.

2019. febr. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Zzzoli ***** válasza:
A TV nem kezel kártyát. A kártyát a CA modul kezeli, így azt is vinned kell magaddal. A kártya a ca modulhoz van társítva. A tv legyen alkalmas a dvb c adások vételére.
2019. febr. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"A TV nem kezel kártyát."


Még mielőtt belekötne valaki, az első válaszban csak az egyszerűség kedvéért írtam simán kártyát, pláne amúgy is nyilvánvaló, hogy önmagában nem dugható be a TV-be.

2019. febr. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!