Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vettem egy új asztali pc-t a...

Pityuka40 kérdése:

Vettem egy új asztali pc-t a laptopom helyett, és a fejhallgatóm sokkal halkabb mint volt, minden csutkán van, mondták hogy hangkártya driver, de nincs hangkártyám se. Hogy állapítsam meg hogy milyen drivert kell hozzá letöltenem hogy jó legyen?

Figyelt kérdés

2019. febr. 15. 16:13
1 2
 1/11 repulo ***** válasza:

Valami alaplapi biztos van, legalább egy ac97.

Beállítások, hangeszközök környékén keresgelj, vagy a tálcán jobb klikk a hangszóró ikonra.

2019. febr. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A hangszóró beállításánal azt írja hogy a vezérlő adatai realtek high definition audio de ha erre keresek rá gépen, akkor ilyen alkalmazás nincs, illetve nem írja sehol hogy bármi lenne vele
2019. febr. 15. 16:51
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Próbálkozz ezzel az ingyenes progival.

[link]

2019. febr. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű, én mindig az alaplap gyártójának oldaláról szoktam pontosan típus szerint, a hozzávaló audio drivert letölteni.

Igaz, hogy Realtek esetén lehet éppen mással is variálni (a Realtek oldaláról), de abból lehetnek néha gondok is.

Noha jó, ha fent van a hozzávaló driver, de ne lepődj meg, ha azzal sem lesz elég hangos, mert egyszerűen ennyit tud a kimenet.

Akkor kell egy jó fejhallgató-erősítő.

2019. febr. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
[link] jelenleg ezzel a lappal rendelkezem, akkor elég csak letölteni az itt megemlített "audio drivert"?
2019. febr. 15. 18:22
 6/11 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg meg tudom e azt nézni, hogy már fel van rakva rá, csak én nem találom
2019. febr. 15. 18:23
 7/11 anonim ***** válasza:

Az eszközkezelőben a hangkártyát keresd, ha van, akkor a tulajdonságainál a drivert.

[link]

2019. febr. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ráindíthatod, legfeljebb szól a telepítő, hogy ez már fent van, esetleg javítani akarod vagy kilépsz belőle.
2019. febr. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A 3-as által ajánlott Driver Boostert meg le ne töltsd...
2019. febr. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ami a képen volt azt megcsináltam, de azt írja hogy a legújabb illesztőprogrammal rendelkezik
2019. febr. 15. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!