Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem kap jelet a TV VGA...

Miért nem kap jelet a TV VGA kábelen keresztül a laptoptól?

Figyelt kérdés
Sajnos HDMI kábellel nem tudom összekötni, mert a TV nem támogatja. Windows 7 rendszer van a számítógépen. A képernyőnél csak a VGA adatpert mutatja. A TV viszont felismeri, hogy PC, viszont nincs jel.
2019. febr. 15. 20:24
 1/3 repulo ***** válasza:

Ha van a tévén HDMI, mit nem támogat rajta?

Ha nincs, az persze más kérdés.

2019. febr. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha olyan TV-ről beszélsz (jó is, hogy írtad a típusát, így nem kell találgatni, szót szaporítani), amin nincs HDMI, de van D-sub, azok mára elavult készülékek, ami alacsony felbontást támogat általában.

Attól is kiakadhat, ha full HD-t küldesz rá.

2019. febr. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kipróbáltam, hogy alacsony felbontást küldtem rá, de sajna akkor sem jelent meg. A Windows ilyen esetekben nem ajánlja fel a TV-t, mint képernyőt (mármint a képernyő/képernyő megjelenítési mód/kapcsolódás külső megjelenítőhöz lehetőségeknél)? Megkettőzés sem működik.

Bocsi, igazad van, a típus lemaradt: Samsung Plazma TV (PS-42D5S).

2019. febr. 17. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!