Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés

JBL Go miért nem működik laptoppal?

A hangszórón megnyomtam a bluetooth gombot is, és csatlakozott is, de ha ez megtörténik vagy azt írja ki, hogy hangvezérlés, vagy azt hogy hangvezérlés és zene. Az utóbbinál működik. Nem tudom ezt mivel tudnám orvosolni:/

Véletlenszerűen dobja ki ezeket, szóval néha hangvezérlés és zene néha csak simán hangvezérlés:c

Keress kérdéseket hasonló témákban: JBL, JBL GO, laptop

febr. 16. 11:51  Privát üzenet  

A válasz
repulo nevű felhasználó válasza:

Ezzel már küzdöttél a héten, vegyél egy fülest, lehetőleg madzagost.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont febr. 16. 12:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Rajztáblát csak asztali géphez lehet csatlakoztatni, vagy működik laptoppal is?
Mükődik egy USB 3. 0-ás külső HDD merevlemez usb 2. 0 laptoppal?
Van egy tv-m és laptoppal szeretném összekötni. Nincs hdmi a laptopon, ezért dvi-vel oldottam meg, így nincs hang csak kép.3.5mm jack kábellel próbálkoztam, de nem működik....
Szóval van egy belking54g routerem, de van egy problémám hogy nem működik vele a wifi telefonnal (telefonwifi-nek nincs gondja), csatlakozik rá, de nemjó. Egyébként laptoppal...
Nokia telóba van 1 mikro sd mem kártya át szerettem volna rakni 1 samsung s5230ba de nem ismeri nem tudja formázni, formáztam telóval laptoppal de úgy se ismeri azt irja...
Miért nem működik a vezeték nélküli összekötés a laptoppal és a TV-vel?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!