Tele kérdése:

Upc direct media box nem kapcsol be csak világit zölden, pirosan mi a teendő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már kb ott járok,hogy szolgáltatót váltunk,mert ez már komolyan mondom nevetséges ami megy.Kezdtük ott,hogy karácsonykor kikapcsolt a mediabox és nem lehetett 3-4napig bekapcsolni,majd magától bekapcsolt.Jó,megörültünk hogy jó lett.Majd január közepétől 2héten keresztül megint szar volt a mediabox.2hét után minden lehetséges dolgot kipróbáltam,majd kihivtuk a szerelőt.Ki jött 2nap után,majd elkezdte cserélni a boxot és közölte,hogy ja amúgy rosz a kártya hoznia kell újat.bő 3óra múlva jött vissza,és ő szerinte kicserélte a kártyát,de ugyanaz mint ami volt az ez elötti boxban is,tehát nemtudom miért ment el.Aztán amikor kész lett,aztmondta hogy még nincs engedélyezve a kártya teljes körűen,de telefonált és kb fél óra és jó lesz.Rá két nappal ugyanez a hiba,hogy nincs teljeskörűen engedélyezve.Szóval szerelő úgy elment hogy továbbra is szar a tv.Betelefonáltam én is aztmondták elinditják a szoftverfrissitést kb 10óráig várjak ha nem jó hivjam őket újra.Másnap dél körül bekapcsolt,és volt adás.Tök jó minden,igenám de kb 15eprc után megjelenik a hibaüzenet hogy ,,Nincs jel".Ilyenkor hátul a kapcsolót lekapcs,visszakapcs és megjavult de kb újabb 15perc után ugyanez.Majd eljutottunk odáig,hogy már megint be se kapcsol az elvileg ,,új'' box,amihez távirányitó se járt.Most amikor bekapcsolnám elkezdt villogni pirossal,zölddel aztán kiirj különböző üzeneteket pl. ra,dl és olyan mintha újraindulna állandóan,tehát nem kapcsol be egy idő után újraindul és előről az egész.Mi az istent lehet ezzel már csinálni?Hiába hivom fel a upc-t semmit nem csináélnak kb,csak a szokásos majd küldenek szerelőt,de ilyen szerelő nem kell,aki civilkocsival jön,aztán lelép 3-4órára és továbbra se jó megint telefonálgatnom kell.


2019. febr. 17. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Jó az áramellátás?

Próbáld mákik konektorba csatlakoztatni,ha nem akkor menj be egy upc biltba vidd magaddal a boxot,és ha azt mondják,hogy biztos jó stb,akkor mondd azt, hogy vidd haza próbáld ki vagy valami ilyesmi,kicsit agresszívnak kell lenned ha máshogy nem megy

2019. febr. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 repulo ***** válasza:

Azt próbáltad, hogy pár percre kihúzod?

Nálam a Digis modem makkant meg az este, aztán sűrű anyázások után kihúztam és magához tért.

2019. febr. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az internetről több dolgot is próbáltam.Kihúztam 1 percig visszadugtam semmi.Kikapcsoltam 10mp-re hátul,de úgy is semmi.megmozgattam minden vezetéket,igyse.Próbáltam ilyen szoftverfrissitéses újrainditást vagy mit de ahhoz meg bekell valahogy kapcsolni,de ugye nem kapcsol be.Szóval érdekes.Komolyan már azon gondolkoztam,hogy ez a szerelő aki jött nem is szerelő volt,csak átlettünk cseszve vagy nemtudom.
2019. febr. 17. 17:00
 4/5 anonim ***** válasza:

"majd elkezdte cserélni a boxot"


Mi az, hogy elkezdte, be is fejezte?

Kártyának nincs köze a "nincs jel" üzenethez, azt okozhatja tányér elmozdulása is (elfújta a szél például), kábelezés problémái, vagy maga a box.

Kártya a kódolás visszafejtését biztosítja (a titkosítás kulcsát), a jelszinten nem változtat.

2019. febr. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lehet roszul fogalmaztam.Mielött kicserélte a régi boxot az volt a hiba,hogy. Be se kapcsolt,a zöld ledes csik csak forgott.Igen,azért irtam hogy elkezdte mert miután egy másikra cserélte az se müködött és azzal az indokkal elmenthogy rosz a kártya hoznia kell újat és órákra rá jött vissza.
2019. febr. 18. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!