Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lapostévét legalább hány W-os...

Lapostévét legalább hány W-os beépített hangszórókkal érdemes venni hogy élvezhető legyen?

Figyelt kérdés

Olvastam hogy a legolcsóbbakba kb 10 W-os hangszórók vannak, amik kb olyanok mintha rádiót hallgatnék.

Nem szeretnék hamgrendszert külön, inkább olyan TV-t amelyben van némi mély hangzás is, és élvezhető ha egy filmet nézek.


Hány W körül nézegessek?


(nem vagyok milliomos)


Köszi.


2019. febr. 20. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt pár napja kifejtettem, ha esetleg te kérdezted, hogy nem azon fog múlni:

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__szorak..

2019. febr. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nem a wattok száma számít.
2019. febr. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem én kérdeztem.

Valójában nem szeretnék hangrendszert, elég lenne ha némi mélyet kilréselne magából a TV, s nem a legolcsóbbak szintjét hozna.


43"-es TV-t szeretnék.


Megis hány Watt ami már valamennyire élvezhető?

2019. febr. 20. 11:12
 4/7 A kérdező kommentje:

"Nem a wattok száma számít."


Akkor mi alapján válasszak?

2019. febr. 20. 11:13
 5/7 repulo ***** válasza:

Nem tud rendesen szólni, mert nincs elegendő felülete a hangszórónak, nincsen kabinet.

Az itthoni Sony-nak tévéhez mérten normális hangja van, mégis 2 álló hangfalon szól, mert csak tévéhez képest normális.

2019. febr. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod értékelhető módon meghallgatni, úgy nem lesz egyszerű.

Nekem mindenesetre az a benyomásom, hogy az LG-k általában igényesebbek ilyen téren.

Egyrészt, ahogy említettem, javítások közben látom benne a szimpatikusabb kiképzésű hangszórókat.

Nem mintha a Samsung nem alkalmazna kis műanyag dobozokat a TV-n belül, amibe a hangszóró van építve és ezáltal igyekeznek javítani az akusztikát.

De az LG szubjektíven valahogy jobb is, gyakran nagyobb is, kellemesebb hangot ad, szerintem.

Lehetnek kivételek, de nagy átlagban nekem így tűnik.

Mellesleg az LG-kijelzők képminőségre, természetességre is nekem jobban bejönnek, mint a Samsung.

2019. febr. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A mai lapos tv-k nem dübörgésre valók...

Még régebben a jó kis fadobozos tv-k között voltak olyanok amik meglepően nagy basszust nyomtak..

Némelyik akkorát,hogy még a képernyő is bevillogott,mert úgy rázta az elektronikát a zene..

Nekem LG van,de nem használom a gyárit,mert nem szeretem a műanyag dobozos hangot...

2019. febr. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!