Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Létezik, hogy egy Full HD-s...

Létezik, hogy egy Full HD-s TV ami olyan 110 centi körüli 145ezer forint?

Figyelt kérdés

A tesómék most vettek és mindig siránkoztak,hogy nincs pénzük,meg mikor én vettem másfél éve a saját fizetésemből egy 82 centis (nem full hd-s) LCD TV-t (130-ért) akkor ott izéltek,hogy annak a havi törlesztője az ő havi kajálásuk [pff 14ezer(4tagú család)] szóval mindig ez ment,hogyha előbb nekem volt vmim,az irigykedés,ha meg nekik akkor az állandó dicsekvés. Eléggé hazudósak (már nem az első lenne) és nem akarom elhinni,hogy már a Full HD-s csak 145,mert én mikor full hd-seket néztem újságokba,főleg az ilyen nagyok,azok mind olyan 200 körüliek voltak. Én soha nem voltam rájuk irigy,de az állandó hazudozásoktól már... Szeretném jól megmondani nekik a magamét,csak sajnos ezekhez nem értek:)

Bocsi a felvezetésért és köszi ha válaszoltok!


2010. júl. 1. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:

180 alatt kizárt hogy kapnak, maximum ha valami hatalmas akció van.

145-ért jobb féle 82-es vagy esetleg 96-os TV-k vannak.

2010. júl. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2010. júl. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!