Jelenleg az automban egy renegade rxv1200 és azt egy 2 csatornás renegade erosito hajtja, Kicsit érzem hogy nem olyan aminek kéne lennie, milyet vegyek helyettük?

Figyelt kérdés
Nem utcazenélésre használom elsősorba, csak nekem valahogy nem tetszik a mélyláda teljesitménye, aki azt mondja hogy nincs beállitva rendesen annak uzenem hogy be van rendesen, auto hifivel foglalkozo cég állitotta be nekem, de elotte en is sokat kisérleteztem vele forumok segitsege alapján.

2019. febr. 21. 08:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Renegade amolyan kommersz cég...

Naná,hogy egy igényesebb hifisnek nem fog tetszeni se a hangja,se a teljesítménye...

Használt cucc is érdekelne,vagy inkább új ?

Használtak leginkább a jófogáson lennének,,érdemes folyamatosan figyelni,mert szokott lenni nagyon jó cucc jó áron...

Azok az igazi régi márkák,amikre a valós adatokat írták még annó,és nem kamu 1000Wattokat!

Ezek biztos nem okoznak csalódást ! :

Rockford erősítők+ládák

Hifonics erősítők+ládák

Soundstream erősítők+ládák

Eyebrid erősítők

Alpine erősítők+ládák

Kenwood erősítők

Pioneer erősítők

Mac Audio - erősítőben Sonic széria,,ládában pedig STX széria.

Phoenix Gold erősítők+ládák

Crunch bizonyos szériái is jók mind ládában,mind erősítőben..

Ha kinéztél valamit,,küld el,,ha úgy van segítek..

2019. febr. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Végül mire esett a választás? Ugyan ilyen renegadet szeretnék venni
2023. jún. 27. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!