Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Meddig kell tölteni egy Xbox...

Meddig kell tölteni egy Xbox 360 Play & Charge Kit-et?

Figyelt kérdés

Nemrég vásároltam egy utángyártott Xbox 360 Play & Charge Kit-et, ami tartalmazza a töltőkábelt és egy 4800mAh akksit. Viszont sehol sem találtam infót, hogy meddig kéne tölteni, hogy teljesen feltöltsön. Múltkor töltöttem egy 1-1,5 órát, de az kb. 8-10 játékórára volt elég, és a dobozon az szerepel, hogy elvileg 35 játékórát bírnia kéne.


Na most akkor meddig kell tölteni, hogy teljesen feltöltsön? Ha a gép ki van kapcsolva, akkor is tölt ugyan úgy, ha a joy nincs bekapcsolva?



#akkumulátor #Xbox 360 #Joy #töltés #kontroller #joystick #mAh #Xbox 360 Play & Charge Kit #4800mAh
2019. febr. 22. 00:14
 1/5 anonim válasza:
55%

Amíg fel nem töltődik.

Az utángyártott cucc nem tudom, hogy működik.

Az eredeti egy leddel jelzi ha feltöltődött és kikapcsolt állapotban is tud tölteni.

2019. febr. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

"Amíg fel nem töltődik."


Ha ezt nem mondod, hülyén halok meg. :D


A LED itt is jelen van, tegnap mikor bedugtam pirosan világított, ma reggel már zölden. Mindegy, majd kitapasztalom, hogy mennyi az a töltési idő amivel ki fogja bírni azt a bizonyos 35 játékórát.

2019. febr. 22. 10:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Az eredetin addig kellett tölteni amíg ki nem jelzi (zöldül a led). Az hogy mennyit bír az akksitól függ, után gyártott cucc vagyis nincs garancia rá, hogy akkora akksi van benne amit ráírnak.
2019. febr. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha van rajta led és zölden vilàgít akkor fel van töltve elég egyértelmű.
2019. febr. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem értem mit nem értesz.

A teljesen feltöltött állapotnál nem tudod tovább tölteni.

A 35 órát meg nyilván soha nem fogja valós körülmények között bírni, főleg nem valami utángyártott valami.

2019. febr. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!