Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért írja ki folyton a PS4,...

Miért írja ki folyton a PS4, hogy az alkalmazás adatai sérültek?

Figyelt kérdés

Leginkább a FIFA 19 szokott ezzel a hibával kidobni a játékból, már többször újratelepítettem, adatbázist is újraépítettem. Lehetséges, hogy a HDD-nek van baja?

Egyébként a játékot a storeból vettem.


Előre is köszönöm a segítséget! :)



2019. febr. 22. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

csak kidob vagy kék?

nem biztos hogy sérült

vagy utána el sem indul?

csak a fifa csinálja vagy minden?

2019. febr. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kék, és azt írja, hogy az alkalmazás nem használható tovább, mert az alkalmazás adatai sérültek. Töröljem le és telepítsem újra.

Más is ki szokott dobni, de ott nem ezt írja, hanem valamilyen hibakódot.

2019. febr. 23. 12:55
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja, és utána is elindul és tudok játszani kb. 15 percig és utána megint kidob ugyanezzel a hibával.
2019. febr. 23. 12:56
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sanszos, hogy a HDD-vel van valami. Próbálj ki egy másik merevlemezt berakni a konzolba és ha ott nem csinálja, akkor gyakorlatilag tuti, hogy ez a probléma forrása!


Ha viszont ott is csinálja, akkor én inkább felvenném a kapcsolatot a hazai support-tal:


[link]

2019. febr. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2019. febr. 23. 17:56
 6/7 A kérdező kommentje:

Ja, és még azt elfelejtettem hozzátenni, hogy sokszor a ps4 menüje is laggol!

Lehet, hogy ez is a HDD miatt van?

2019. febr. 23. 18:19
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze.


Emlékszem, az egyik PS3-mamban SSD volt először. Csak a kis mérete miatt egy nagyobb HDD-t tettem bele. Egyből észrevehető volt a különbség.

2019. febr. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!