Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Baratnőmel szeretnék játszani....

Baratnőmel szeretnék játszani. Tudnatok ajanlani valamit? Többi lent.

Figyelt kérdés
Na szoval a baratnőmel vettunk egy ps4-et. És nek talalunk mar ra olyan jatekot amivel ketten tudunk jatszani mert hat baratnom elege nincs otthon a jatekok teren. Mortal kombat injustic 2 naruto ezeket es az ezekhez hasonlo jatekokat pedig mar kifuggtuk es ezeket mar unjuk is. Ami tetszet neki es aranylag jol is nyomta az a last of us volt. De inkabb az ilyen shoterek jonnek be neki ahol menni kell es lőni. Openwordok kb kizart ahol questeket kell fel venni stb. Meg a horror jatekokat imadja. Until Down-t peldaul imadtuk egyutt kijatszani. Na de elkalandoztam a keresem igazabol az lenne hogy tudnatok e ajanlani olyan jatekot amivel ő is tudna jatszani vagy meg jobb ha ketten egy psrol osztott kepernyon vagy barhogy. Ui: bocsi az ekezet hiany es helyesirasi hibak miatt melobol irtam telefonrol sietve. Elore is koszonom a tippeket.

2019. febr. 25. 15:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
Menjetek kirándulni.
2019. febr. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt próbáljátok ki:A way out.Nagyon jó co-op játék, osztott képernyőn is játszható. Börtönből kell kiszabadulni segíteni kell egymást stb... :)
2019. febr. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mindjart elmegyunk minusz fokban 20kmes szélben. Inkabb a témaban javasolj valamit.
2019. febr. 25. 19:29
 4/14 A kérdező kommentje:
2.köszi az ajánlást de már azt is végigjátszottuk😂😞
2019. febr. 25. 19:30
 5/14 anonim válasza:

Overcooked 1-2, Raymen, bármelyik Lego játék. (Ezeket ketten tudjátok játszani.)

Ha szereti(tek) a horrort, akkor a SOMA című remekművet ajánlom. Ugyan az egyszemélyes, de nagyon jó, olyan történettel, hogy a végén csak ültök és bámultok. :-)

2019. febr. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az pont megvan mult havi ps pluszbol. 😀
2019. febr. 26. 12:22
 7/14 anonim ***** válasza:
Akkor a the forest esetleg,ha két ps-ről játszanátok? Nekem bejött, tök jó túlélős játék, amiben ilyen busmanokat is kell gyilkolni.
2019. febr. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Dont Starve Together
2019. febr. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Jo lenne a forest csak egy psrol nem lehet ketten. Azt viszont igenyelne h egyszere tudjunk vele jatszani :/ Annal nem működik az mint az Until Downnal szerintem, hogy egyszer ő egyszer én. :(
2019. febr. 28. 08:39
 10/14 anonim ***** válasza:
Ja hát igen úgy sajnos nem jó. :(
2019. febr. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!