Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nincs hálózati töltő az...

Miért nincs hálózati töltő az e-book olvasókhoz? (Pusztán kíváncsiság)

Figyelt kérdés
2019. febr. 27. 08:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mire gondolsz, micro USB aljzat van a tiéden is?

Nem mellékeltek hozzá dugasztápot?

Az USB-csatlakozót épp azért szabványosították valamikor töltésre is, hogy csökkenjen az e-hulladék mennyisége, azaz ne kelljen minden szerkezethez gyárilag, egyedi tápforrásokat mellékelni.

Hogy a gyakorlatban ez nem teljesen így alakult, más kérdés.

2019. febr. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert feltételezik, hogy mindenkinek van telefonja, és annak a töltőjével töltik.
2019. febr. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a családban 3 ebook reader van (3 különböző márka), egyikhez sem kaptunk töltőt, csak usb kábelt
2019. febr. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekünk is három különböző márka van, egyikhez sem adtak töltőt. Problémát nem okoz, mert vagy a laptopról, vagy tévéről töltöm őket, csak nem értem az okát. A Media Markt-ban egyszer megkérdeztem, használhatom-e a telefon töltőjét, azt mondták, inkább ne. Az a furcsa, hogy a legolcsóbb tabletekhez is tartozék a töltő, ezekhez meg nem.
2019. febr. 27. 10:35
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha adnának, annyival drágább is lenne. Akinek nem hányódik otthon néhány töltő, az vesz egyet, ha szükségét érzi, akinek nem kell, az spórolt kicsit. Jól van ez így szerintem, nem is kellene adni már semmihez.

Egyébként használd nyugodtan a telefon töltőjét. Akit kérdeztél nem értett hozzá, azért mondta, hogy inkább ne. Abból nem lehet baj.

2019. febr. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4: Jó nagy hülyeséget mondtak neked. Telefontöltővel lehet tölteni ugyanúgy, mint a telefont. Nem kell laptoppal.
2019. febr. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyre több háztartásban van olyan 220-as konnektor, amelyben USB töltő is van.

És valóban sok telefon töltő-/adatkábeléhez van töltő is.

Nekem a Kindl nem szereti, ha nem számítógépről töltőm. Nem tudom, mi az oka.

Sokkal lassabban töltődik, mint amikor a számítógéphez dugom. És végig kiírja, hogy PC-hez csatlakoztassam.

2019. febr. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!