Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Te mit használsz szivesebben...

Te mit használsz szivesebben egy laptopot vagy egy nagy képernyös tabletet?

Figyelt kérdés
melyik a jobb neked? melyik a kényelmesebb?? nekem jelenleg laptopom van, tabom sose volt. gondolom egy laptop több évet kibir.

2019. márc. 1. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én elsődlegesen telefont, aztán laptopot.

Nálam a tablet az olyan semmilyen, egy normális méretű tabletet nem lehet bárhol előkapni, mint egy telefont,nekem nehezebb fogni, kínlódás, tudásilag meg annyi, mint egy telefon. Próbálkoztam már windowsos és androidos tablettel is, mindkettő másra volt jó, de igazából a telefont egyik se verte meg :D Amikor meg itthon leülök, akkor meg úgyis a laptop marad. Több program, nagyobb tárhely, stb. Szerintem én soha többet nem fogok tabletet venni.

2019. márc. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mind a kettőt használom napi szinten, a tabletet konyhába, fűrdőbe szoktam mindig kivinni, ha sokáig vagyok ott. Illetve sokszor alszom máshol, akkor mindig viszem magammal. A telefonom túl hamar merül, ha internetezek rajta.

A laptopot inkább akkor veszem elő, ha több órát netezek, filmezek, letöltök.

2019. márc. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Van egy 17" laptopom, na azt tényleg nem kapom elő bárhol.

10" tablet elfér egy kisebb hátizsákban, méretétől adódóan jobban lehet rajta dolgozni, mint telefonon

2019. márc. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha sokat gépelek, akkor kell a billentyűzet nekem és nem akarok tableten pötyögni, mert lassabb gépelek és gyakrabban mellé ütök. Ezért napi munkához laptop, ráadásul külső billentyűvel és +2 extra monitorral.


Napi böngészéshez, ügyintézésre jó. Telefonálásra videó hívásokra, menetrendekre, gyors információra a telefon.

2019. márc. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Méretek: 13" laptop, 4.7" telefon, 8" tablet.
2019. márc. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, nekem volt 7" és 10" tablet is, egyik sem állt kézre sajnos.

Telefonom most 6", ez pont jó, bárhol elfér, de elég nagy.

2019. márc. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Passzívan böngészni, olvasni tableten, dolgozni, hosszasabban kommentelni laptopon. Ezt most tabletről írom, az ágyból.
2019. márc. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!