Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A lentiek alapján szerintetek...

A lentiek alapján szerintetek milyen Nintendo konzolom volt?

Figyelt kérdés

Volt régen egy Nintendom, ami biztos valami hamisítvány, de nem tudom hogy NES hamisítvány vagy Famicom hamisítvány. Tudom hogy a kettő lényegében ugyan az, csak ha jól tudom a NES kazetták nem kompatibilisek a Famicom kazettákkal. (vagy igen?)


Milyen nintendok mentek itthon?


Azért szeretném tudni hogy tudjam hogy melyikkel kompatibilisek a kazettáim. Töltök fel róluk képet majd. Ránézésre ugyan úgy néznek ki a kazetták mint amiket a Famicomhoz gyártottak, kisebbek mint a NES kazetták, és általában sárga színüek voltak.



2019. márc. 1. 19:18
 1/7 A kérdező kommentje:

[link]


Itt van hogy hogy néztek ki a kazetták.

2019. márc. 1. 19:21
 2/7 anonim válasza:
Szerezz mindkettőt próbáld ki és kiderül melyikkel kompatibilis.
2019. márc. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem FamiCom utánzat kazettái lehetnek.
2019. márc. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

FAMICOM utánzat, de jó kérdés, hogy egy "eredeti' famicommal mennyire kompatibilisek ezek.


Mifelénk a faluban csak "TV-Játék" - ként és "TV Játzék kazetta" - ként árulták őket, de "Sárga nintendókazeta" néven mindenki tudta miről beszélünk :)

2019. márc. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mindegy végülis csak szerettem volna kideríteni.. Nosztalgiázok emulátorral.
2019. márc. 3. 00:09
 6/7 Krisipoke ***** válasza:
Igen, itthon ezek a Famicom utánzatok metnek nagyon ("Famiclone-ok"), de miután a kazetták és a gépek is csak hamisított, többnyire rosszabb minőségű, de az eredetivel megegyező rendszerű dolgok voltak, kompatibilisek ezek a kazik az eredeti Famicommal is, de valószínűleg sokkal olcsóbban és egyszerűbben be tudnál szerezni itthon egy hamisítványt. Az eredetit azért sokkal jobban keresik, drágább is, maximum Japánból tudnál rendelni, és hacsak nem Twin Famicomot vagy AV Famicomot tudsz szerezni, a TV-re kötése sem lenne egyszerű.
2019. márc. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom.
2019. márc. 7. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!