Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lehetséges, a nyomtató azért...

Lehetséges, a nyomtató azért nem indul el mert kifogytak belőle a tintapatronok?

Figyelt kérdés
Csak manuálisan tudtam előbányászni a gépből, elektronikusan nem lökte előre őket, csak a sárga vészvillogó villog a gépen. Ez lehet csak tinta hiány miatt?
2019. márc. 2. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy üresek a patronok, még kiadja a cserepozícióba.
2019. márc. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem is szkennel. Akkor mi a franc baja lehet? Olyan mintha nem kapna elég áramot. A bekapcsoló zöld világít utána a sárga hibajelző villog folyamatosan. Canon prizma másfél éves gép, még patroncsere sem volt benne, ezért gondoltam, hogy kiürültek a tinták.
2019. márc. 2. 22:28
 3/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
Felhasználói kézikönyv mit mond a villogásra?
2019. márc. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
A canon egy nagy rakas szr, nekem is az van, az a csoda, ha epp mukodik. Kb a-tol z-ig barmi lehet a villogas /nem mukodes oka... egyebkent semmilyen funkcio nem mukodik rajta??
2019. márc. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Semmi. Bekapcsol, villog a zöld, utána a hibajelző sárga egyfolytában. Canon MG2555S. A szken sem működik, mint írtam, a patronokat is kézzel bányásztam elő. Elvileg garanciás, de ki foglalkozik meg csináltat már egy 12000 forintos tételt? Rengeteg idő lehet garanciába csináltatni, ha meg magam állom többe kerül a leves mint a hús. De basszus, alig másfél éves! :(


Most veszek bele fekete patront - ha patronok miatt miatt van, akkor elég csak egyet kicserélni nem? A színeset nem is használtam, de tudom az előző nyomtatómból, ha csak benne van akkor is kiszárad.

Csak nem tudom a szkenneléshez van köze a patronnak? Már villogott egy ideje a sárga jelzés nyomtatás közben, akkor meg voltam győződve csak a tinta hiányra figyelmeztet. De most se kép, se scan. :(

2019. márc. 2. 23:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Beallitasok-eszkozkarbantartasnal probalj kezdeni vmit. Hatha!
2019. márc. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ja, és azt írja ki, offline állapotban van a nyomtató!
2019. márc. 2. 23:21
 8/8 A kérdező kommentje:
5011 hibaüzenetet ír ki. Az mi lehet?
2019. márc. 3. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!