Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nektek melyik a kedvenc GTA...

Nektek melyik a kedvenc GTA játékotok, és miért?

Figyelt kérdés

2019. márc. 5. 17:54
 1/4 anonim válasza:
100%

Gta 3/5


Egyszerűen jó :)

2019. márc. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Vice City és GTA1


Egyszerűen azért, mert ezek voltak nekem az elsők.


GTA1-et évekig toltuk, ma is elő tudom venni. Valahogy a 2 nem fogott már meg utána annyira.


Vice City pedig az első "új" GTA volt. Jó sztori, jó hangulat, kicsi de átlátható pálya ami akkoriban hatalmasnak tűnt. San Andreas nem volt annyira személyes utána. GTA4 is olyan végig viszem és elfelejtem kategória és hasonló az 5 is.


Igaz ebben benne van, hogy közben én is felnőttem, már nem játszom naponta 3-4 órákat mint régen. :D

2019. márc. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nekem a San Andreas. Mert jó a grafikája, izgalmas és rengeteg mindent lehet benne csinálni.


De nagyon szeretem a Liberty City Stories-t és a Vice City Storiest is, hiszen azok voltak az első GTA-im.


A sima Vice City is jó.


De azért a SA a kedvenc nálam.

2019. márc. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
GTA 5 online, mert jó
2019. márc. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!