Vennek magamnak hangfalat vannak parameterei de nem naon ertek hozza. Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
van a decibel ohm W a kevesebb a jobb vagy hogy?
2019. márc. 8. 09:47
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

Én értek hozzá, szakmám is, meg hobbi is, csak vannak szavak, amit nem akarok megérteni, így sajnos nem tudok segíteni.

Mert én még könyveken nőttem fel és tisztelem a magyar nyelvet:


naon

2019. márc. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

[link]

vagy

[link]

2019. márc. 8. 10:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezek nem adnak meg semmit a hangfal josagarol. Ilyen paraméterek vannak furogepnel is watt db ohm is, azt mégse hallgatod naphosszat
2019. márc. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
tehat igy nem eldontendo csak, ha tesztelem ?
2019. márc. 8. 10:53
 5/9 repulo ***** válasza:

Mire akarod használni?

Ha igaz amit a kínaira írnak, akkor egy sokkal jobb cucc, mig az M Audio B stock, vagy már javított, vagy esztétikai hibás, vagy csomagolás sérült, és a paraméterei is gyengébbek.

2019. márc. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
studio monitornak olcson
2019. márc. 8. 11:54
 7/9 repulo ***** válasza:

Hat, annyira nem olcsó százasával véve 80 $/ db áron. Mire az a boltba kerül, 40 - 60 ropi lesz, de erről a típusról a világon semmit nem találtam.

Tanácsot pedig inkább itt tudnak adni:


[link]

2019. márc. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ketto kozul egyertelmuean az M audio. mar az +1 pont, hogy nem kinai noname sz... viszont jobban jarnal ha itthon venned, itteni boltban, meg ha kicsit dragabb is, legalabb van support/garancia, ha netan gond lenne.
2019. márc. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
vettem egy presonus eris 3.5 ot 6 ev garival
2019. márc. 9. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!