Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy rgh-s Xbox 360-ra ugyanazo...

Egy rgh-s Xbox 360-ra ugyanazokat a játékokat kell letölteni mint a simára, vagy vannak külön rgh-s változatú játékok?

Figyelt kérdés

Azt olvastam az interneten, hogy külön rgh-s változatot kell letölteni.

Illetve másik kérdés: Rgh-s gépen lehet internetezni? Tudom, hogy livera nem lehet fel csatlakozni, mert bann lesz, de mást gondolom lehet rajta csinálni (YouTube pl). Bár valakinek az rgh-s gépe fel se csatlakozik a netre. Ezért vagyok bizonytalan.



2019. márc. 8. 14:22
 1/2 anonim válasza:

Hello

God kiterjesztése van az állományoknak ez a torrent vagy file nevében is szerepel általában. De van hogy iso-ban teszik fel a játékot. Akkor az iso2god nevű konverterrel pikk pakk meg tudod oldani a gondot. Fontos hogy az adathordozód amit majd rádugsz a konzolra az FAT filerendszert használjon. Ehhez elég arra formázni 32gb ig Windows-zal vagy amit használsz. Fölötte Xbox fórumokon fennt van egy progi (kb. 2mb) amivel nagyobb adathordozót is le tudsz formázni fatra.

Megmondom őszintén én nem szoktam netezni xbox-szal, de fennt van hálózaton mert ha dobok fel új játékot akor a borítóképét lefrissítem.

Amúgy a letölthető tartalom 90%-a probléma mentesen azonnal megy. Legalábbis nCore-on.

Ha nem lényeg a liveon játszanod és nem ragaszkodsz hozzá hogy a profil eredményeidet közzétedd akkor jó választás lesz. Utána nem kér már kenyeret. Max a kontroller elemet 😀

2019. márc. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ricsi_gyakori_kerdes ***** válasza:

Szerintem pedig nem egy nagy királyság a warez, pláne konzolon. Évek óta lemezes játékokat használok, és eddig az összeset legalább annyiért adtam el, mint amennyiért vettem. Nem a legújabb játékokkal játszom, de így is sokkal több tartalom van, mint amennyire időt tudok szakitani.


Ja, és sokkal jobb, ha van 1-2 jó játékod, mint ha telepakolod a géped mindenfélével, ahogy pl. én is tettem régebben PC-n.


Nemrég váltottam PS-re, sorban játszom ki a jobbnál-jobb exkluzívokat, amik eddig egy fillérembe sem kerültek.

2019. márc. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!