Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha nincs operációs rendszer a...

Ha nincs operációs rendszer a gépen akkor attól még be lehet kapcsolni a számítógépet?

Figyelt kérdés
A pcx-en fogok venni egy számítógépet, de operációs rendszer nélkül. Nem fizetek annyit inkább majd letöltöm.

2019. márc. 10. 09:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, de csak dvd lemezről vagy pendrive-ról tudsz bármit is kezdeni vele. Első körben a BIOS-ban kell elsődlegessé tenni azt a meghajtót, ahonnan telepíteni akarsz majd.
2019. márc. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Szirty ***** válasza:
Igen. Attól még be lehet kapcsolni.
2019. márc. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Be lehet de csak egy fekete kepernyod lesz egy villogo vonallal
2019. márc. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne egy ilyen kérdés után lesz majd hogy, nem tudom telepíteni az operációs rendszert. Nem bootol a számítógépem, csak sípol, stb.
2019. márc. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De akkor ha bekapcsolom akkor sötétség van míg bele nem teszem a pendrive-ot amin van az operációs rendszer ?
2019. márc. 10. 12:34
 6/11 anonim ***** válasza:
2019. márc. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

De akkor most mit csinaljak vele?

Tudom higy beleteszem a pendrive-ot amin van pl a windows 10 és ennyi az egész?

Utána be is lép teljesen ?

2019. márc. 10. 13:02
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy belép? Ha a BIOS-ban be van állítva, hogy honnan bootoljon, akkor elindul a telepítő. Neked kell kiválasztani a telepítés helyét, talán még formázni is kell a meghajtót, hogy legyen valamilyen fájlrendszer, amire képes települni a Win. Ha tudsz olvasni, és értelmezni is tudod, hogy mit kell tenni, akkor a telepítő végigvezet a folyamaton. Ha megtörtént a telepítés, utána újraindítod a gépet, akkor már "belép". Utána már csak a driver-eket kell feltelepítened, hogy megfelelően működjön minden. Attól tartok, hogy ennyi ismerettel nem kellene ezt erőltetni. Kérj meg egy ismerősödet, hogy telepítse fel. Aktiválni hogy akarod amúgy? Mert az a "Nem fizetek annyit inkább majd letöltöm." dolog nem fog működni.
2019. márc. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Itt válaszolok az üzidre.

Nem ingyenes a Windows. Letöltheted ingyen, de ha jól tudom, csak 30 napig tudod használni.

[link]

[link]

[link]

2019. márc. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mondtam, már kezdödik az értetlenkedés pedig még nincs is gép.
2019. márc. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!