Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Casinóban a játékgépek én a...

Casinóban a játékgépek én a nyeremény duplázása random, vagy ha elég ideig jegyezném őket, akkor kitudnám számítani, hogy mi fog következni? Mért megfigyeltem, hogy mindig nagyjából ugyanabban a sorrendben következnek

Figyelt kérdés
2019. márc. 12. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Hat persze hogy ki tudod szamitani. Mindossze az algoritmust kell ismerni hozza, amivel a gepek is kiszamitjak.


Sok sikert!

2019. márc. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Nem te lennel az elso aki probalkozik. Es lebukik, mert direkt figyelik az ilyeneket is.
2019. márc. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Volt még aki próbálta kitanulmányozni?
2019. márc. 13. 10:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Teso, figyelj. Az alkalmazott matematikusokat 2 fo teruleten tomik ki igazan penzzel: a szerencsejatek-iparban, meg a penzugyi vilagban, kockazatelemzokent. Ha ugy erzed, hogy okosabb vagy barmelyikuknel, aki a jatekgep programjat fejlesztette, akkor hajra, szamolj, kombinalj, es szorj bele negymilliot a jatekgepbe, hatha pont nalad lesz a NAGY NYEREMENY, es akkor aztan te leszel a kis falutok csaszara.
2019. márc. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Citation ***** válasza:

Sajnos ez a trükk korlátozottan működik. Hasonlót mi is próbálgattunk anno, még ha nem is pont ezt.


A móka a következő volt. Amelyik vendéglátóipari egység pultosát tömögettem ott a lánykával mindig kiénekeltettem, hogy a helyi alkeszok melyik gépet tömték meg irreálisan sok pénzzel úgy, hogy az aljas masina csak nyelt, csak nyelt. Ekkor egy-egy játékgép fixált barátomat odazavartam, hadd legyen egy kis sikerélménye. Nem egyszer volt is nem is kicsi, de valahogy milliomos mégsem lett egyikből sem :D

2019. márc. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!