Hangprojektor, de melyik, Sony vagy LG?

Figyelt kérdés
2 hangprojektort néztem ki. Az egyik egy Sony HT CT290, a másik pedig az LG SJ4-es készüléke. Szerintetek melyik a jobb? Milyen a hangzásuk? Nem házibulizni kell, a tv hangját megszólaltatni, telefonról laptopról zenét ráküldeni. Nincsenek hatalmas igényeim, max annyi hogy ne vmi doboz hangú szerkezet legyen.

2019. márc. 15. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
LG SJ4
2019. márc. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És miért? Szebb a hangja? Miben jobb mint a Sony? Pâr szót mondj róla kérlek.
2019. márc. 15. 15:25
 3/6 anonim ***** válasza:

A Sony alsókategóriában nem valami jó. Adott kategóriában túl van árazva, egy adott összegért általában elmondható, hogy egy Lg, Samsung ugyanannyiért jobbat ad.


Ugyanúgy, ahogy elmondhato, hogy egy nagynevű audio cégtől also kategoriaban nem érdemes vásárolni, mert itt csak a márkanevét használja ki. Nem vitatom, hogy egy Klipsch, Denon, Yamaha jobb mint egy LG. Szokták mondani a szakik h cipőt a cipőboltból ugye... De nem alsókategoriában. Itt csak nevet fizetsz. Jok a Denonok, Klipschek a több százezres kategoriaban....de 100 ezerért egy Lg, Samsung jobb hangminőséget ad.

2019. márc. 16. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, így már meggyőzőbb volt a válaszod. Igazából azért írtam a Sony-t is, mert elvileg több a magas hang benne, mint az LG-be, az LG mély hangja viszont jobb.

Még annyi kérdésem lenne, hogy ugye azt olvasom, hogy a felvett teljesítmény 15 Watt, a mélyládának, 40 Watt a soundbarnak, ez így 55 Watt, viszont 300 Watt RMS-t írnak. Ez mit jelent?

És ha nekem inkább a magas hang számít mint a mély, akkor is az LG legyen?

2019. márc. 16. 08:04
 5/6 A kérdező kommentje:
Esetleg LG SK5?
2019. márc. 16. 08:11
 6/6 A kérdező kommentje:

Vagy Sharp HT-SBW260 3.1?


Sharpok milyenek?

2019. márc. 16. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!