Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés

Hogyha profilképnek töltök le képet, az lehet vírusos?

Xbox one “gamerpic”-emet akartam megváltoztatni és töltöttem le képeket Pinterestről,Microsoft edge-ről,aztán meg egy oldalon átalakítottam 1080x1080 pixelesre a képeket (mivel csak olyant fogad el a rendszer) ugyebár ezek jpg fájlok voltak mind,és mivel amúgy is parázos típus vagyok,most be vagyok tojva,hogy kaptam-e vírust :DD akkor kaphattam valami féle vírust,vagy csak feleslegesen parázok?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Xbox One, vírus

márc. 16. 22:33  Privát üzenet  

A válasz
Egy képfájlba szerintem lehetetlen vírust írni.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont márc. 16. 23:09 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm,a kérdés feltevése után jobban utánanéztem,én voltam egy kicsit butus :)

# 2/2Időpont márc. 16. 23:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lehet online film/sorozat nézéstől virusos a gépem? (macbook air)
A bluestack biztonságos ezt úgy értem hogy nem vírusos nem lassítja be a gépet stb?
Mit csináljak, ha vírusos lett a gépem?
Az okos TV lehet vírusos?
Hogy mondjam el apámnak h 6hónapja vírusos a gép?
Ps4 en profilkepnek kiraktam a facebookon levo kepem. Es ezaltal allandoan megossza mikor bekapcsolom a pst. Hogy tuntessem el? Hogy jelentkezzek ki psn a facebookbol?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!