Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért fagy le az xbox360om...

Miért fagy le az xbox360om játék közben?

Figyelt kérdés
eddig is volt,hogy pár játékot nemolvasott de mostanába játék közben lefagy.Mennyibe kerülne a javítása?
2010. júl. 3. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:

xbox360 ára :2

PS:vegyél ps3-at.

2010. júl. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jól szellőző helyen tartod az xboxot?


Amúgy meg a Ps-n is túlmelegszik, mert annak is kell a megfelelő hely, hogy rendesen működjön.


Amúgy egy kicsit konkrétabban letudnád írni, hogy mit csinál a box?

Mert elég sok hibakód van és sokféle képpen tönkre mehet.

2010. júl. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
bekapcsolom elindítom a játékot,és egy éles hang vagy kattanás megáll a kép és ennyi.nem reagál a joy sem.de nemvillognak a ledek vagy ilyesmi egyszerűen megáll...
2010. júl. 3. 18:22
 4/8 anonim ***** válasza:

igazából valószínűleg elöbb vagy utóbb 3 ledes lesz a gép:S


nekem is már 2x ez volt

2010. júl. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ma bekapcsoltam és 3led villogott...:O de megvan csinálva a hűtés rajta...de délután már belépett a menübe játékot mondjuk nemraktam bele mert féltem h felidegesítem magam,ha lefagy:D
2010. júl. 5. 20:56
 6/8 anonim válasza:
Azért romlott el, mert Microsoft. A Windows 7 is rossz. a Word 2007 is rossz. A microsoft semmit nem ér
2010. júl. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor vedd meg a macbookot 300ezerért vagy a ps3at 75ezerért és vegyél/cserélj eredeti játékot vagy használj open officet és linuxot, de windowsos programot ne emulálj rajta.


Én erre csak azt mondom, hogy azok szidják a w7et, akik még használni is hülyék. Sokan csak szar windows, szar MS, de a linuxon egy programot nem lennének képesek feltenni.

2010. júl. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
utóbbi válaszoló egyetértek:D de a boxom problémájára tud valaki megoldást?
2010. júl. 7. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!