Milyen hangrendszert vegyek?

Figyelt kérdés

Üdv!


Szeretnék zenehallgatásra vásárolni hangtechnikát, próbáltam utánaolvasni, de sajnos nem lettem okosabb sokkal.

Tehát:

Zenehallgatásra kellene, mindenfélét hallgatok

Szobában használnám, ami kb 20m^2

Úgy 40.000 Ft-ot szeretnék szánni rá


Az olvasgatásból feltűnt, hogy ennyiért nem számíthatok csodákra, sőt... de sajnos ennyim van rá csak.

Használtat, vagy újat ajánlanátok ennyi pénzért? esetleg tudnátok konkrétan linket küldeni, hogy milyenben gondolkozhatok? Ha tudtok küldeni olvasnivalót, amitől okosabb lehetek a témában, azt is szivesen fogadom.


2019. márc. 20. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennyiért használtan kaphatsz jó minőségű sztereó erősítőt és egy hangfalpárt hozzá. De kelleni fog valami ami meg is küldi jellel. A legtöbben van beépített FM rádió, gondolom az kevés. Milyen forrást szeretnél hallgatni?
2019. márc. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Leginkább PC-ről, illetve ha lehetséges, akkor telefonról. Gondolom BT-os is lenne, de az gondolom más árkategória.

USB-re és jack-re van lehetőség, ha tényleg csak ennyi a keretem rá? Illetve nézegettem már az Orion HS 280 hangfalakat. Szerinted megfelelnének nekem?

Köszönöm a választ!

2019. márc. 20. 17:25
 3/6 repulo ***** válasza:

Itt keresgélj, de a 40 az nagyon karcsú hangfallal együtt.

[link]

A HS 280 mire rendesen fog szólni egy kisebb vagyon lesz. Pont nem az a kategória amit 30 év után újszerű állapotban találnál.

2019. márc. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nézelődtem az oldalon, és találtam egy tesztet Cambridge Auido S30 hangfalakról, és egész jó véleményeket írnak róla máshol is. Találtam 1 párt 30e-ért, és ha kicsit emelnék az összegen, amit rászánnék, és mondjuk 15-20e-ért venni hozzá egy sztereo erősítőt, ahogy ajánlották az első kommentben, az már megfelelő lenne arra, amire használnám?

2019. márc. 20. 18:46
 5/6 repulo ***** válasza:
Igen.
2019. márc. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 repulo ***** válasza:
100%
Kezdetnek, aztán lehet beleönteni a pénzt később zsákszámra. :-)
2019. márc. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!