Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mechanikus billentyűt szeretné...

NagyBela1970 kérdése:

Mechanikus billentyűt szeretnék vásárolni, de mindenkép rendes Magyar kiosztásút. Honnan tudnék rendelni?

Figyelt kérdés
Magyar kiosztasú mechanikus billentyűzetet keresek, de sehol nem találok. Nem arra gondolok, veszek egy angolt és kicserelem a gombokat vagy, hogy a gyártó csinálja ugyan ezt, mert már olyat is láttam ami angol volt csak az ékezetes betűk is rajta voltak. Nekem a hagyományos Magyar kiosztas kellene. Ha egyáltalán van ilyen.

2019. márc. 22. 08:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Bemész a Teszkóba és csak azt kapsz...
2019. márc. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 TR75 ***** válasza:

Hát a tescóban biztosan nem fog venni.

Az összes ismertebb, PC-vel is foglalkozó webáruházban van ilyesmi, kifejezetten rá lehet keresni a magyar kiosztású billentyűzetekre is.

[link]

(viszont itt az olcsóbbak jellemzően csak részben mechanikusak)

2019. márc. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1-es, Amikor a hulye nez mast hulyenek,

2-es köszi szétnézek, de csak ilyen nemzetközit talaltam amibe be vannak biggyesztve az ékezetes gombok.

2019. márc. 25. 22:39
 4/6 anonim válasza:

Mennyi a keret? Milyen színű kapcsolósat szeretnél?

Ha annyira

2019. márc. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
... zavar téged, van hardverapron egy olyan srác aki pl. uk kiosztású billentyűzeteket magyarosít, nem matrica (előző vagyok csak véletlen elküldtem a félkész kommentet)
2019. márc. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen problémám csak külföldön volt, de ott is kaptam hozzá magyar gombokat,amiket simán ki lehetett cserélni.

Itthon bőven van belőle választék. Pl.:

[link]

2020. ápr. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!