Smok tfv12 prince tankhoz Smok Gpriv2, Smok Xpriv vagy Vaporesso revenger X?

Figyelt kérdés

Smok tfv12 prince nem tudom melyik mod lenne a legmegfelelőbb, Smok Gpriv2, vagy Smok Xpriv, esetleg Vaporesso revenger X ?



(+1 -a tfv12 tankot lehet használni DL(Egyből tüdőre) módszerrel?)



2019. ápr. 1. 00:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Smok modokban sokan nem bízunk, így én a Vaporesso-ra szavazok. Tapasztalatom nincs pont ezekkel a modokkal, de más Smok és Vaporesso mod összehasonlítási alapom van. Tankból a Smok jó, és DL.
2019. ápr. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!

Miért nem lehet megbízni a Smok modokban?

2019. ápr. 1. 12:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Smok inkább a designra megy, mint a biztonságra.

Amit én tapasztaltam: középérintkező kicsit lötyögött, az ellenállást rosszul mérte. Ismerősömnek a modba ha fordítva tette bele az egyik akksit, akkor is működött, fórumon valaki feltett egy képet, ahol szétégett a panel egy része.

Pl: Sigelei fuchai duo-nál, ha nem egyforma töltöttségű az akku, már akkor nem működik.

2019. ápr. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az szép, akkor tényleg másik mod után kell, hogy nézzek. Köszönöm szépen a választ! Ment a zöld kéz!
2019. ápr. 2. 09:26
 5/6 A kérdező kommentje:
...és melyik modot/modokat ajánlanál, ami érintő kijelzős,2 akksis, magas a watt száma, jól is néz ki, és persze megbízható?
2019. ápr. 2. 09:33
 6/6 anonim ***** válasza:

Érintőset nem sokat ismerek, nekem egy Asmodus Minikin V2-m van, az hogy kinek melyik néz ki jól, az ugye relatív. Nekem a szolid, kisebb méretű modok tetszenek.

Viszont 2/3 akksis modhoz már külső töltő is ajánlott.

2019. ápr. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!