Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ezek közül melyik fülhallgató...

Ezek közül melyik fülhallgató a legjobb?

Figyelt kérdés

Ezek között vacilálok, nem tudom melyiket kéne vennem.


Beyerdynamic iDX 200 iE

AKG N20NC

Bang & Olufsen Beoplay E4

Bang & Olufsen BeoPlay H3

Bowers & Wilkins C5 s2



2019. ápr. 7. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
AirPods :D
2019. ápr. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

...xd

Egyébként Bluetooth-os fülest nem akarok.

A felsoroltak közül kéne az egyik, csak nem tudom melyik.

2019. ápr. 7. 12:40
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Azt mondom AKG. Az egy elég jó márka. Majdnem olyan jó mint egy AirPods :D. Amúgy miért nem akarsz bluetooth fülest?
2019. ápr. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mert semmi kedvem töltögetni a fülhallgatót és a Bluetooth kapcsolat nagyon meríti is a teló akksiját.
2019. ápr. 7. 13:25
 5/8 anonim ***** válasza:
B&O vagy B&W egyértelműen.
2019. ápr. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönöm. így már csak 3 versenyző maradt:

Bang & Olufsen Beoplay E4


Bang & Olufsen BeoPlay H3


Bowers & Wilkins C5 s2

2019. ápr. 7. 15:13
 7/8 anonim ***** válasza:
A Beoplay-ek csak 16 kHz-ig adnak hangot, az ember viszont 20 kHz-ig hallja a hangokat. Én ezért nem venném meg a Beoplay-eket... mert nem tudom a zenéid milyen hangterjedelműek. Simán lemaradhatsz fontos részletekről a zenében. A maradék közül én személy szerint az AKG-t választanám, mert az aktív zajszűrős.
2019. ápr. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lol, te soha az életbe nem fogsz zenében 20 kHz hangot találni, és ha lenne, se hallanád meg, hiába hall az ember elméletben addig. Ez annyit jelent, hogy a 20 kHz-s folyamatos szinuszhullámot pár ember esetleg észreveszi, de rohadt halkan, ha rettentően koncentrál. A minőség nem ettől függ.
2019. ápr. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!