Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lehet valahogyan törölni régi...

Lehet valahogyan törölni régi Facebook profilt?

Figyelt kérdés
Az lenne a gondom, hogy Facebookon még 3-4 éve csináltam egy profilt, de annak elfelejtettem az emailját és a jelszavát, engem kicsit zavar, hogy ha rákeresnek a nevemre nem biztos, hogy a mostani profilomat találják meg. Van lehetőség valahogy törölni azt a profilt?
2019. ápr. 7. 19:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Csak belépést követően. Ha a téged (és így a profilt) azonosító adat megadása nélkül töröltetni lehetne egy fiókot, akkor azzal bárkiét törölni lehetne - és ez nem így működik.

Esetleg ha a jelentésnél van olyan lehetőség, hogy "ez a régi profilom", akkor ott, de én kétlem hogy akár az e-mail vagy jelszó nélkül törölnének egy fiókot.

2019. ápr. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!