Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés

Miért nem működik az újonnan Istyleban vett Lightning jack adapterem amit az iphone 7hez vettem?

Teljesen vadonatúj, bontatlan, üzletben vettem, kibontottam kipróbáltam és egyáltalán nem működik. Próbálkoztam ki be dugni, kifújni az alját hátha piszkos vagy valami de sehogy se működik. Miért van ez? Mit lehet tenni?

Köszönöm előre is a válaszokat!!

Keress kérdéseket hasonló témákban: istyle, iPhone 7, adapter, csatlakozó, átalakító, fülhallgató

ápr. 13. 15:28  Privát üzenet  

A válaszok
repulo nevű felhasználó válasza:

Mert más a csatlakozókiosztása az Apple füleseknek.

[link]

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont ápr. 13. 18:41 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A fülesem eredeti apple, iphone 6s telefonomhoz volt

# 2/3Időpont ápr. 13. 19:00 Privát üzenet
repulo nevű felhasználó válasza:

Akkor nem tudom.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont ápr. 13. 19:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Baj ha a led adapterem nagyobb teljesítményű mint a rá kötött led szallag?
Istyleban szeretnék venni ( reszletre) egy jbl charge 3-at. Van ra garancia?
Xbox 360 kontrollerrel szeretnék pcn játszani de nekem Nincs adapterem. Milyet vegyek?
TV képernyőjén szeretném látni a laptop kijelzőn megjelenő képet. Laptopon van VGA kimenet, TV-n HDMI és Scart aljzat, van még egy DVI-D (apa) -HDMI (apa) adapterem. Lesz-e csodakép?
Razer Krakenem van, xbox onehoz, anno adaptert is kaptam hozzá, de már nincs meg, és már nem hallom azt amit régen h pl trappol valaki stb, ez azért lenne mert nincs adapterem?...
Van egy Gembrid BHP-001 bluetooth-os fejhallgatóm amit nem tudok használni, nem akarja látni a bluetooth usb adapterem, mást lát pl telefonok, de ezt egyáltalán nem. Mi lehet a...

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!