Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés

Forza horizon 4-ben elakadtam, tud segíteni valaki?

Néhány napja kaptam egy Xbox one s-t és a forza horizon 4 játékot. Betöltött a játék és elindult az elején a videó és utána jöttek az évszak váltások amikor már én is vezethettem az autókat, az egyik ilyennél kipörögtem az autóval (saras kanyar volt egy szakadék mellett) és az autó elakadt egy kőben. Nem mozdul onnan bárhogyan is próbáltam. A rewind-ot is próbáltam többször de valamiért nem engedi a játék. Kérlek segítsetek, hogy lehet onnan “kiszabadulni” vagy hogy tudom teljesen elölről indítani a játékot? Válaszokat előre is köszönöm!!!

Keress kérdéseket hasonló témákban: Forza Horizon 4, Forza, autó, Xbox

ápr. 14. 10:33  Privát üzenet  

A válasz
Válassz ki egy másik autót a garázsból!

# 1/2Időpont ápr. 14. 11:05 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy a garázs még nem elérhető számomra, tényleg a lég elején járok benne, még át kellene jutnom a nyárba, hogy tudják térképet használni vagy a garázsba belépni.

# 2/2Időpont ápr. 14. 12:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Horizon 24hl tv mi a véleményetek róla?
Kaptam egy Xbox One S-et, rátelepítettem a Forza Horizon 4-et. Megtörtént a telepítès, fut a játék de sajnos az aukciós házat sehogyse tölti be, vagyis bele se tudok menni mert...
Forza horizon 4-ben csak online lehet belépni az aukciós házba?
A forza horizon 4 online vagy offline jobb?
Hogyan tudom az xbox one s-emen a játékhoz kapott kódot 2 accountban is aktiválni?
Forza horizon-4 ben lehet két felhasználót csinálni xbox one s-en?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!