Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Forza horizon 4-ben elakadtam,...

Forza horizon 4-ben elakadtam, tud segíteni valaki?

Figyelt kérdés
Néhány napja kaptam egy Xbox one s-t és a forza horizon 4 játékot. Betöltött a játék és elindult az elején a videó és utána jöttek az évszak váltások amikor már én is vezethettem az autókat, az egyik ilyennél kipörögtem az autóval (saras kanyar volt egy szakadék mellett) és az autó elakadt egy kőben. Nem mozdul onnan bárhogyan is próbáltam. A rewind-ot is próbáltam többször de valamiért nem engedi a játék. Kérlek segítsetek, hogy lehet onnan “kiszabadulni” vagy hogy tudom teljesen elölről indítani a játékot? Válaszokat előre is köszönöm!!!

2019. ápr. 14. 10:33
 1/2 anonim válasza:
Válassz ki egy másik autót a garázsból!
2019. ápr. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a garázs még nem elérhető számomra, tényleg a lég elején járok benne, még át kellene jutnom a nyárba, hogy tudják térképet használni vagy a garázsba belépni.
2019. ápr. 14. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!