Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A Laptopnak lehet baja, vagy...

A Laptopnak lehet baja, vagy a töltőnek?

Figyelt kérdés

Nem kapcsol be, ha rárakom a töltőre, folyamatosan villog a kis LED a gépen, de nem kapcsol be...


Hálás lennél, ha válaszolna valaki, mert nagy a baj, szerintem.


Előtte néhány billentyűzet be volt ragadva, ezért 2 hétig nem kapcsoltam be.... De akkor még jó volt. Törlőkendővel tisztítottam és valószínű ment bele valamennyi folyadék a billenytűzetbe... De akkor még jó volt.


Céges gép.


2019. ápr. 15. 12:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért nem a céges informatikust hívod?
2019. ápr. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Valószínűleg töltő/akku hiba.

Nagyon el kell áztatni ahhoz, hogy utána be se kapcsoljon, szóval valószínű nem a törlőkendő okozta.

2019. ápr. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ennyiből nagyon nehéz megmondani, hogy pontosan mi okozhatja a problémát.

Ha céges gép, akkor fordulj az informatikushoz, rendszergazdához.

2019. ápr. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A "céget" priv@tban leírom, miért nem mehetek hozzájuk, továbbá be kell küldeniük a pesti központba és ott mondanak rá valamit.


Eddig működött, most valószínű lemerült és nem kapcsol be, mert a billenzyűzet még annyira nem lenne baj...


Én nagyon hülye vagyok hozzá... [link] Ez villog, ha rá csatlakoztatom... Eddig emlékeim szerint, ez folyamatosan világított, ha töltöttem. Kiszedtem az akkumulátort és úgy raktam hálózatra és akartam bekapcsopni, de ugyanez...


Pomtos fajtáját nem tudok, mert nem tudom bekapcsolni.


Ha felhíbok egy ezzel foglalkozó céget mondanak valamit? Otz nem hagyhatom, mert nem az enyém.

2019. ápr. 15. 15:02
 5/10 anonim ***** válasza:
Másik töltővel próbáltad?
2019. ápr. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nincs másik töltő... Megpróbláhatok esetlege szerezni, de venni nem akatok, ha nem az a gond... Ha csak az lenne...
2019. ápr. 15. 15:56
 7/10 A kérdező kommentje:
Másik töltővel sem jó...
2019. ápr. 17. 16:27
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha egyik töltővel sem jó, akkor az akkunak annyi.
2019. ápr. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szerintem nem az akkuval van baj, mert ha kiveszem az akkut, jónak kellene lennie, nem.
2019. ápr. 18. 16:35
 10/10 anonim ***** válasza:
Vidd szervizbe.
2019. ápr. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!