Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit csináljak a Millenium MN...

Mit csináljak a Millenium MN 9644 Mini Hifivel?

Figyelt kérdés

Nem tudja a kolléga nőjük hogy melyik részt nem tudják meg csinálni, mert nincs hozzá alkatrész nem jött meg ami kellet volna.

Lehet a bakelit része vagy a CD része vagy a kazetta része.

Sajnos más szervizt nem tudok Szekszárdon.

Mit csináljak?

2008-ba vettem.



2019. ápr. 17. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Pedig magától értetődő, az általad leírt hibajelenség alapján.

Ki kell cserélni a tudjuk melyik alkatrészt, a tudjuk melyik részegységben.

2019. ápr. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De azt mondta nincs hozzá alkatrész, akkor nem lehet.

Október 8-n vittem be. nemsokára visszakapom így.

2019. ápr. 17. 18:07
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

De akkor minek teszed fel a kérdést:

"Mit csináljak?"

Ha szakmai szempontból nevetséges az általad átadott információk tárháza.

Gondolkozz már, annyit nem bírtál leírni (finom célzásom ellenére sem), hogy mi a hibajelenség.

Nem mintha lenne értelme, ilyeneket is javítottam valamikor, de ez nem így működik, hogy jósolgatni távolról. Meg kell vizsgálni testközelből.

2019. ápr. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Hagyjad, ez az idióta évék óta ilyen kérdéseket ismételget, döntésképtelen, és nem tud értelmesen fogalmazni.
2019. ápr. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Bocsi.


Két kazettás deck:

Néha nyúzza a szalagot, repedtek a gumigörgők.


3 CD-S:

Meg azt írja ki No Disk (pedig bent van a lemez) mikkor érzékeli a cd-n a számokat, mikkor már ki veszem a CD-t, és a tálcát vissza tolom akkor azt jelzi mintha benne lenne a CD.

A CD részénél meg az a gond, nem nagyon akar teljesen ki jönni a tálca kézzel kell ki húzzam, mikkor be akarom mennyen a tálca akkor csak kézzel tudom be tolni, és lehet hallani a hangot és kattan egyet és ki írja Dorr Err és akkor a tálcát nem tudom be tolni se semmi csak ha gombot meg nyomom.

CD-s résznek a gombjai meg elég nehézen kell nyomnom hogy működjön (szintén azok a gombok távjával is).


Lemezjátszó:

Mikkor elindul a tányér egyet nyikorog, meg mikkor a zene a lemezen még nem jár le egyszerűen meg áll a tányér (nem mindig) de ha a hifi hátulján állítok a gombon hogy folyamatosan forogjon a tányér akkor semmi gond akkor nem áll meg a tányér.

2019. ápr. 17. 18:57
 6/6 anonim ***** válasza:

A leírás alapján :

Quka Vegyél újat

2019. júl. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!