Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » SOS! ASUS x540s laptopom van...

SOS! ASUS x540s laptopom van valamiért úgy gondolja hogy nem kapcsol be. Valamint hallom a zúgást de a kijelző nem világít és nem mutat semmit tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 20. 17:48
 1/2 Zzzoli ***** válasza:

Hallod a zúgást? Milyen zúgást? Proci ventilátor, vagy merevlemez?

Power indikátor led mit mutat? Merevlemez aktivitás led villog?

Lehet a monitorja is rossz, külső monitorral meg tudod nézni.

Viszont lehet hogy nem indul az alaplapja. Memória gond is lehet, ha kettő van benne egyesével próbáld, ha csak egy, akkor egy próba modullal, vagy a tiédet egy másik gépben ki lehet próbálni.

Aztán át lehet még mozgatni a processzort, felnyitod a cpu foglalatot, megmozgatod, párszor felnyitod lezárod.

Aztán a perifériákat is szedd ki, azok nélkül is próbálkozz, wifi kártya, optikai meghajtó, ha van stb...

2019. ápr. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A Ventilátor hangját hallom asszem

a laptop még új szinte tárhely van

Semmi terhelő Nincs rajta vírus stb. A kijelző egyáltalán nem mutat semmit.Van kettő lámpa alul azegyik az azt mutatja hogy a gép be van kapcsolva a másik a töltést

Olyan mintha ki lenne kapcsolva a monitor de próbáltam a gyorsbillentyűkkell de hiába.Nem lehet hogy a monitornak a drótja megsérült?De nem értem semmilyen ütés rázkódás.Én nem nagyon értek a gépekhez de nem rontottam el csak egyszer lemerült aztán nem kapcsolt be pedig töltöttem majdnem egy napig

2019. ápr. 20. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!