Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vajon jó lehet ez az egybeszett?

Vajon jó lehet ez az egybeszett?

Figyelt kérdés

Egy ilyen őskori egybeszettem van:

LG J10HD

[link]

Nagyot és szépen szól, tényleg meglepő egy Lg-hez képest.


Viszont ezek a maiak nagyon rossz hangúak (Lg, Samsung, Pana, Sony stb...).


Ezeket néztem ki:

Focal Sib 5.1

[link]


Dali Fazon

[link]


Persze ezekhez még erősítő is kell, tudom. Ezeknek a hangminősége már elérheti az LG hangminőségét, vagy már ezeket is elérte a spórolás korszaka? Ugye manapság mindenből a legolcsóbbat pakolják bele...



2019. ápr. 22. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:

"Persze ezekhez még erősítő is kell, tudom."

Az aktív hangfal ahogyan a nevében is benne van, tartalmazza a működtetéséhez szükséges erősítőt.

Nincs más dolgod mint áramot adni neki, majd a jelet a bemenetére küldeni, és már szól is.

[link]

2019. ápr. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak a mélyük aktív, szóval kell hozzájuk erősítő.
2019. ápr. 22. 10:26
 3/4 anonim ***** válasza:

A mélyükben van egy erősítőfokozat is, ami a többi hangsugárzónak szükséges jelet erősíti.

_Nem_ kell hozzájuk erősítő.

2019. máj. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3

Emiatt kár volt erőlködni, majdnem 2 hét után, amikor már lecsengett a téma, butaságot beszélni, másokat félrevezetni.

Aktív mély, nincs rajta semmiféle kimenet.

Nézz szét alaposabban, mielőtt aláhúzott kijelentésekkel égeted magad!

2019. máj. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!